Go Back   Old Project Avalon Forum (ARCHIVE) > Project Avalon Forum > Global Ground Crew Networking > Europe > POLAND

Notices

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 12-13-2009, 01:00 PM   #1
Mariusz-Jedrzejowski
Avalon Senior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Poland, Kraków
Posts: 5
Default tłumaczenia - Alex Collier Los Angeles 2009

Przetłumaczyłem większą część najlepszego wystąpienia na konferencji egzopolityki w Los Angeles.

Alex Collier - kontaktowiec z cywilizacją z gwiazdozbioru Andromedy.

Konferencja egzopolityki "Obudzony i świadomy" Los Angeles wrzesień 2009.

http://www.youtube.com/watch?v=uR46QjXjLH0

Jesteśmy bardzo zaszczyceni że Alex Collier jest z nami dzisiaj. On rzadko występuje i nawet nie występował już jakiś czas. Chciałam powiedzieć, że dostałam przekaz ponad rok temu, że Andromedanie chcą żeby Alex Collier skontaktował się z Projektem Camelot. Zajęło nam to trochę czasu i jesteśmy szczęśliwi, że to się stało dzisiaj. Chciałam bardzo podziękowac za to niewidzialnym istotom, które są tutaj z nami. To nie jest wielkie wprowadzenie, Alex przemówi za siebie. Panie i Panowie - Alex Collier!
(oklaski)
Chciałbym podziękować wszystkim mówcom przede mną. Słuchałem tych przemówień wczoraj w domu. Wszystkie były fantastyczne. Ci mówcy dają tak wiele od siebie i wiem, że wy też dajecie dużo od siebie próbując na własny sposób szerzyć światło i są dwa rodzaje światła: jedno to jest światło świecy a drugie to jest lustro, które odbija to światło. Żyjemy w niezwykłych czasach na Ziemi. Zupełnie niezwykłych. W następnych kilku latach wyda się wam że wszyscy jesteśmy w filmie fantastyczno-naukowym, a wy żyjecie TERAZ w filmie fantastyczno-naukowym tyle, że to nie jest film. To jest rzeczywistość. Podam wam najnowsze informacje i powiem o rzeczach, które prosił o przekazanie Moroney (Moroney - przedstawiciel cywilizacji z gwiazdozbioru Andromedy). Einstein powiedział, że nie da się rozwiązać problemów świata myśląc w taki sam sposób, który spowodował powstanie tych problemów i nie da się w lepszy sposób opisac naszej obecnej sytuacji. Stoimy przed ogromnymi wyzwaniami, które wymagają mnóstwa przemyśleń i rozwiązań. Trudność w rozwiązaniu niektórych problemów polega na tym, że nie mamy wszystkich informacji. Panowie, którzy przemawiali przede mną zwócili na to uwagę że próbujemy zebrać te wszystkie informacje. Ja, i inni ludzie, posiadamy tylko fragmentaryczną wiedzę. Będziemy o tym dzisiaj mówić. Wiem że bardzo dużo mówi się o wyjawieniu prawdy. Rozmawia się o tym w środowisku egzopolityków. Osobiście wątpię, czy rząd USA kiedykolwiek wyjawi prawdę. Prawdopodobnie wyjdzie ona z innego kraju - Indii lub Chin albo same istoty pozaziemskie się ukażą mając dosyć ukrywania faktów, co jest najbardziej prawdopodobne w tej chwili. Będę przemawiał przez godzinę, bo mam tylko tyle czasu. Mówiąc o rozwiązywaniu naszych problemów na samym szczycie naszej struktury władzy... planeta Ziemia ma strukturę władzy o kształcie piramidy. Cywilizacje pozaziemskie już nie używają tej piramidowej struktury władzy. Używają struktury holograficznej od zakończenia wojen oriańskich, czyli od jakichś 360 000 lat. Od tamtej chwili większość dobrych cywilizacji i niektóre złe używają holograficznej struktury społecznej i o tym będziemy rozmawiać dzisiaj. Będziemy też mówili o nowej dziedzinie wiedzy - obszarze poznawania w którym stworzymy możliwość nauczania Ziemian, ponieważ potrzebujemy pomocy. Trochę nas te trudności przerastają. Trochę czasu mi zajmuje żeby się rozgrzać - już nie te lata (śmiech na sali). Odnośnie kilku ostatnich dni, większość projektu Cassini została utajniona. Zostało to spowodowane tą całą aktywnością pozaziemskich kosmicznych statków-matek w pobliżu Saturna. Także trzy miliony kilometrów nad biegunem południowym znajduje się statek pozaziemski o wielkości czterdzieści kilometrów na orbicie stacjonarnej. NASA i inne organizacje obserwują go od ośmiu miesięcy. Chcę, żebyście też wiedzieli że w pobliże Neptuna zbiża się bardzo duża struktura planetarna. Powinna być widoczna w przyszłym roku (2010). Niezmiernie dużo rzeczy się dzieje ale nikt nie jest o tym informowany. Idzie to bardzo głęboko (ukrywanie informacji). Bob Dean, który przemawiał przede mną, powiedział że niemal współczuje rządowi (USA) w związku z sytuacją, w której się znalazł. Muszę się z nim spierać w tym względzie. Faktycznie to rząd zawarł pewne umowy i układy odnośnie otrzymania technologii w zamian za (pozwolenie istotom pozaziemskim na) eksperymenty i obserwacje i rząd został oszukany. Nie wiedział faktycznie w co się pakuje. Wiem, że wielu ludzi w kręgach ufologicznych mówi, że wszystkie cywilizacje pozaziemskie są dobre. Panie i Panowie, to moja osobista opinia oparta na wiedzy którą posiadam, że głoszenie tego jest całkowicie nieodpowiedzialne. Żyjemy w dualizmie. (oklaski na widowni) Gdyby wszędzie była tylko miłość i światło, nie staczalibyśmy się tą drogą w kierunku globalnego faszyzmu i ludzie u władzy nie chcieliby zabić dwóch trzecich ludności świata. Nie ma miłości ani światła.

Mamy do omówienia wiele spraw i wiele rzeczy się wydarzy. Sytuacja ekonomiczna jest taka jaka jest. Pan Green wspaniale dzisiaj to przedstawił i zgadzam się z nim całkowicie w tej kwestii. Zrobił uwagę odnośnie kupowania złota i srebra. Sądzę, że to naprawdę dobry pomysł, jednak nie można jeść złota ani srebra. Konieczne jest żebyście zaczęli robić zapasy jedzenia i powiem wam prosto dlaczego. Jeśli spowodują całkowity upadek dolara, co zamierzają zrobić, żeby utworzyć globalną walutę i globalny rząd, możecie nie być w stanie kupić żywności. Pan Green zrobił spotrzeżenie odnośnie sześciokrotnego spadku wartości dolara w ciągu kilku miesięcy. Benzyna będzie kosztować cztery dolary za litr. Ciężarówki nie będą w stanie dostarczyć towarów. Będziecie mieli tylko to co zgromadzicie wcześniej. Jest niezbędne, jeśli możecie, żebyście zaczęli robić w waszych społecznościach lokalnych ogrody należące do tej całej społeczności. Musicie zacząć o tym rozmawiać. Wiem, że po prostu większość ludzi nie jest otwarta na to. Działajcie najlepiej jak potraficie. Wszyscy walczymy a Ameryka jest na pierwszej linii z prostego powodu - Ameryka stworzyła nową dziedzinę poznania. Ameryka została utworzona dla pozbycia się arystokracji Starego Świata, żeby stworzyć coś nowego, żeby stworzyć wolności osobiste. To nigdy nie było wcześniej znane na świecie. My to wszystko mamy i z powodu naszej apatii straciliśmy prawie wszystko z tego i to nie jest wina nikogo innego. To jest nasza wina. Wiedzieliśmy od lat sześćdziesiątych, że CIA przemyca narkotyki. Wiemy to. Wiemy, że CIA dokonywała zamachów i obalała rządy. Wiedzieliśmy, że zatuszowano informacje odnośnie tego co jest na Księżycu i w naszym układzie słonecznym. Wiemy to. Wiemy że istnieją cywilizacje pozaziemskie. To już nie podlega dyskusji. Wiemy że rząd stał się skorumpowany. Osoby, które rządzą planetą, nie są nami, nie są istotami ludzkimi i będę to powtarzał aż do śmierci - one nie są nami. (oklaski) One przejęły władzę ponieważ rozumują holograficznie. Było im bardzo łatwo obejść strukturę władzy na Ziemi typu piramidy, bo jest zupełnie przestarzała. Wszyscy z niej zrezygnowali. Kiedy wspominamy naszą technologię holograficzną, jest tu analogia - kiedy jakakolwiek część takiej struktury się załamie, reszta przejmuje jej działanie i cała struktura się nie załamuje, bo każdy ze składników ma obraz całości. To nas przerasta, ale nie jesteśmy sami.

A więc Obcy przejęli władzę nad ludźmi. Było to bardzo łatwe do przeprowadzenia. Kusili technologią, kusili wiedzą, kusili informacjami z naszej historii starożytnej i rząd dostał od nich te technologie w sekrecie. USA poszły na ten układ i to był błąd. Bob Dean nawiązał do brakujących bilionów dolarów z rezerwy federalnej. Powiedziano mi, że to są 24 biliony dolarów, zgodnie z zapisami, i prawie cała ta suma poszła na tajny program kosmiczny i kolonizację naszego systemu słonecznego. Możecie wybrać czy w to wierzycie czy nie, to nie ma znaczenia i nie zmienia rzeczywistości jaka jest. Oto, co się stało. Piraci przejęli statek. Rządy zdając sobie sprawę, że mają tą technologię i ona jest o tysiące lat bardziej zaawansowana niż to co my mamy, zamiast powiedziec wszystkim "hej, mamy problem" i zrobić właściwe rzeczy, przyłączyły się do piratów. My dosłownie dopiero teraz jako pasażerowie tego statku dowiadujemy się i zdajemy sobie sprawę, że zostaliśmy uprowadzeni i wiele ludzi przeżyje bardzo trudny okres. Zdamy sobie sprawę, że rzeczywistość zupełnie nie jest taka jaka myślą że jest albo jaka myśleli że jest. Nawet ci z was, którzy stykali się z tym przez wiele lat mieli chwile wielkiego zdumienia. Nie można ich nie mieć. Nasi politycy się sprzedali. Łatwo ulegają korupcji. Mamy olbrzymi bałagan. Oni też w nim utkwili. W ciągu następnego roku lub półtora roku będzie tyle zmian. Ameryka jest punktem zbornym i powód tego jest taki, że Amerykanie, pomimo naszego systemu edukacji, wciąż są bardzo rozumni. Umiemy mysleć niestandardowo. Świetnie rozwiązujemy problemy i jesteśmy uzbrojeni po zęby. Będą musieli bez przerwy się pilnować, jeśli nas nie zabiją i, Panie i Panowie, to jest nasz cel. Nie mogą zrobić rządu światowego bez powalenia USA na kolana. Mam omawiać inne rzeczy ale ważne jest żeby mieć ogólne pojęcie o tym ponieważ świat zawsze patrzył na nas jako na wzorzec wolności. Imigranci z całego świata przybywali do Ameryki. Moi dziadkowie byli emigrantami przybyłymi do tego kraju, ponieważ wierzyli w wolność osobistą, w swobodę, wierzyli w zasady, które były w konstytucji, w Deklaracji Niepodległości i w podstawowe uzupełnienia konstytucji (Bill of Rights) i, Panie i Panowie, tym właśnie jesteśmy. Nie jesteśmy gównem, które pokazują wam w telewizji. (oklaski) Panowie nie jesteście zniewieściałymi głupolami, których usiłują przedstawić nam w telewizji. Jesteście mocni, zajmujecie się rodziną, macie wiarę i jesteście bojownikami i będziecie musieli zająć mocne stanowisko i bronić swojego kraju i rodzin. Nie zróbcie błędu w tej sprawie. Dwaj panowie którzy tutaj przemawiali mówiąc o superżołnierzach - tak, oni tu są. Oni tu są z cała pewnością i więcej rzeczy się teraz dzieje. Miałem nadzieję że jeden z nich powie co się dzieje w Dolci w stanie Nowy Meksyk, ale nie powiedzieli i ja też nie bardzo chcę o tym mówić ponieważ...o boże, to jest chore, to jest chore. Są inne rzeczy do omówienia. Wspominam o tym, ponieważ wielu ludzi, którzy mają wiedzę, bo brali udział w tajnych operacjach dotyczących istot pozaziemskich wiedzą o tej małej grupie łotrów (superżołnierzy) i ona jeszcze działa. Niektórzy z nich wciąż powodują spustoszenia. Chcę wam też powiedzieć i poproszono mnie o to, żebym wam to powiedział, o szczepionce. Nowej szczepionce na świńską grypę. Moroney powiedział mi, żebym przekazał wam, że ta szczepionka na stałe uszkodzi wasze DNA. Tak więc, cokolwiek innego ona spowoduje, ona na stałe uszkodzi wasze DNA. (oklaski) Wielu z was, w naszej społeczności i na całym świecie, nie może nawet określić na czym polega problem i z tego powodu nie możemy przyjąć wspólnego rozwiązania. Tak więc konieczne jest, żeby otwarty dialog był kontynuowany. I wiem, że wy którzy jesteście w społeczności egzopolitycznej, tak nazywam społeczność ufologiczą a teraz egzopolityczną, byliście ogromnie cierpliwi i największe wasze testy nadchodzą, ponieważ gdy coraz więcej tych informacji jest ujawnianych, coraz więcej ludzi, którzy myśleli że oszaleli, będzie was pytać "co tu się do cholery dzieje?" Będą chcieli wiedzieć i wy będziecie musieli spróbować w bardzo spokojny sposób wyjaśnić im to i pomimo tego, że sami jesteście spokojni, będziecie się zastanawiać "jak do cholery dam sobie z tym radę?".
Teraz...ta sprawa istot pozaziemskich naprawdę dotyczy nas. Naszym przeznaczeniem jest podróżować do gwiazd. Naszym przeznaczeniem jest ekspansja i kolonizacja kosmosu a szczególnie naszego układu słoneczego. Naszym przeznaczeniem nie jest bycie zabitym przez szczepionki i wojny. Będziecie musieli podjąć te decyzje. Ja już powziąłem decyzje. One są jasne. Jestem ojcem pięciorga dzieci. Nie ma sposobu, żebym zmienił przekonania i wysłał je do niewoli. To się nigdy nie stanie. (oklaski) Musicie sami podjąć swoje decyzje.
Kiedyś zapytałem pewnego Andromedanina "Kim się staniemy?". Niektórzy z was pewnie to już znają. "Kim się staniemy? Co się stanie z nasza rasą, z naszą cywilizacją?" Popatrzył na mnie i powiedział "Tak was postrzegamy - odpowiedzialna swoboda decydowania. Stajecie się naprawdę pewni siebie i wolni w bezwarunkowej odpowiedzialności za siebie bez potrzeby akceptacji jakiejś wyższej władzy." W naszej galaktyce bardziej rozwinięte cywilizacje zajęły centrum galaktyki. Hołota musiała się przeprowadzić na obrzeża galaktyki. To tak jak w "Wojnach Gwiezdnych". Jesteśmy na kraju, dlatego mamy tu trochę hołoty. Nie jesteśmy jedyną rasą planetarną, która ma problemy z hołotą. Co jest niezwykłe w nas to jest to, że genetycznie przez rasę Andromedów jesteśmy uważani za genetyczną królewskość i mówiłem to od początku. Jesteśmy niezwykle wyjątkowi i z powodu tej wyjątkowości mamy ogromną siłę. Mamy olbrzymią zdolność wyrażania emocji. Mamy silne pragnienie nie tylko żeby przetrwać ale też żeby tworzyć. To, czego nam brakuje, to wiara w siebie. Przy końcu Drugiej Wojny Światowej...pozwólcie że tak to określę - naziści nie przegrali wojny. Niemcy przegrały wojnę, ale naziści zostali sprowadzeni tutaj (USA) i do Rosji. Technologie umysłów, kontrola umysłów, technologie kosmiczne, technologie duplikacji zaawansowanych urządzeń na podstawie ich analizy, technologie, które dostali przed wojną od małej grupy istot pozaziemskich z systemu gwiezdnego w gwiazdozbiorze Aldebarana, były sprowadzone tutaj (USA), ulepszone i połączone z innymi technologiami otrzymanymi od Szaraków i zaczęły się uzupełniać. Niezwykłe technologie. Technologie które absolutnie są nam potrzebne. Chodzi o to, że silnik spalinowy jest przestarzały od siedemdziesięciu lat. Jak rozumiem, Indie także mają zamiar ekserymentywać z bezprzewodowym przesyłem energii. Do holery, Tesla zrobił to w roku 1908 w Colorado Springs. Wiemy że to działa, ale ci którzy dali fundusze na ten eksperyment zapytali go "Gdzie jest licznik opłat za pobieranie energii?" a on powiedział "Nie ma. To jest bezpłatne". Wtedy oni zamknęli tą instalację. Pytanie jest takie...dojdziemy do tego. Przepraszam, przeskakuję. Pytanie, rzeczywistość jest taka - Panie i Panowie, w jakim kraju chcecie żyć? Na jakim świecie chcecie żyć? Jest wyraźne, że to, co robimy teraz, nie funkcjonuje. Biegło swoim własnym torem. Mamy rząd, który ma mnóstwo problemów. W rządzie jest korupcja. Nie w całym ale wyraźnie jest w nim korupcja. Rząd się sprzedał i całkowicie skompromitował i sam nie wie co teraz robić i jego jedynym rozwiązaniem jest skierować władzę wojska i firm farmaceutycznych przeciw obywatelom amerykańskim. To jest ich rozwiązanie. To nie jest w porządku. Nie jest w porządku. Nadszedł czas by społeczność ufologiczna, egzopolityczna utworzyła nową dziedzinę poznania i ta dziedzina obejmuje dwie rzeczy:
-jak wygląda struktura holograficzna społeczeństwa, jak możemy żyć z tą holograficzną strukturą społeczeństwa odzwierciedloną zgodnie z niektórymi założeniami ojców założycieli naszego społeczeństwa?
Ona nie była doskonała.
-co możemy zrobić teraz?
Nie mówię tylko o USA. To musi być sprawa globalna, to musi być globalny ruch. Musimy utworzyć i uruchomić grupy rozmawiające o życiu w strukturze holograficznej gdzie wszystkie dostępne informacje, zatajone projekty, tajne, ściśle tajne, o najwyższym stopniu tajności, są dostępne dla wszystkich. Możemy zacząć od informacji, które mamy teraz. Reszta się pojawi później. Obecny system się sam zapadnie ponieważ nie jest dobry. Nie może się sam utrzymać. W momencie gdy odwrócimy naszą uwagę od nich (ludzi u władzy) i oni nie będą mogli karmić się naszym strachem, system się zapadnie w mgnieniu oka, bo poczujemy przypływ energii. Tak długo jak utrzymują was w strachu, używają energi waszych dusz żeby karmić tą potworność. Nadszedł czas po prostu ich zignorować, odwrócić uwagę i twórzmy to, co naprawdę chcemy - musimy zdecydować co to ma być. Oprócz tego poproszono mnie żebym rozmawiał z ludźmi i pytał: jak by to wyglądało dla was, dla Ziemi, i zaczynam od społeczności egzopolitycznej, co byście powiedzieli, gdybyście byli nauczani przez kilka dobrych cywilizacji pozaziemskich? Jak by to wyglądało? Co potrzebujemy nie tylko dla ustanowienia tej komunikacji ale też żebyśmy się czuli w bezpiecznej równowadze, żeby oni wykonywali swoje zadania a my nasze? Otwarte nauczanie jest naszym przeznaczeniem ono i tak się stanie ale nie możemy czekać, aż rząd coś zrobi bo on nie ma kontroli, nie kontroluje sytuacji. Musimy odwrócić uwagę od tego dramatu i znaleźć inną drogę. To, co teraz chcę zrobić, jest odczytanie wam tego, co dostałem jakiś czas temu odnośnie utworzenia dziedziny poznania.

Utwórzcie nową dziedzinę poznania - komunikowanie się i bycie. Innymi słowy sposoby wywołania czy też tworzenia waszych celów muszą być wyraźniej wyodrębnione. Wasza fizyka, jak ją nazywacie, jest dobrym przykładem tego tworzenia. Na waszej planecie byli ludzie którzy utworzyli nowe sposoby myślenia, które nigdy tu nie istniały wcześniej. Oni je wynaleźli. Nie fantazjowali, nie udawali. Oni dosłownie utworzyli nowy opis tego co nazywacie teraz fizyką. Społeczeństwo ludzkie jest silne jak widać na tym przykładzie. Jednak żadne istoty nie wyróżniają tego, że tym właśnie są. Chciałbym dać wam przykład. Wasze pojęcie "praw człowieka"...jeszcze niedawno temu nic takiego nie istniało na tej planecie. Ono po prostu nie istniało. Wy, Ziemianie, nie mieliście żadnych praw. Tylko królowie i kapłani mieli prawa, ale wiekszość z nas nie miała żadnych praw, więc wy i inni Ziemianie utworzyliście prawa człowieka z niczego. Stworzyliście także język i przekazywaliście go i to przekazywanie miało moc ponieważ było przepełnione intencją i służy nie tylko do określania czy odwoływania się do czegoś ale dosłownie może sprawić żeby coś powstało. To właśnie wasza rasa musi robić, żeby naprawdę siebie poznać.

Porozmawiajmy przez chwilę o religiach. Struktura piramidy naszych rządów pierwotnie pojawiła się w Starożytnym Rzymie. Rzym był zasadniczo kontrolowany przez trzynaście rodzin. Te trzynaście rodzin wciąż istnieje dzisiaj. Wiele religii światowych, mimo tego że miały olbrzymią wartość i przynosiły niezmiernie dużo otuchy wielu ludziom w naszej historii i obecnie, skupia się na wstydzie, poczuciu winy, grzechu i kontroli i, Panie i Panowie, na tym polega pułapka. One nie skupiają się na poczuciu odpowiedzialności za swoje czyny, nie skupiają się na życiu czy szacunku, one faktycznie tworzą więcej podziałów niż kiedykolwiek znaliśmy. Czy tak było od początku, za wyjątkiem Kościoła Katolickiego? Nie, ale ludzie u władzy są mistrzami przenikania do ruchów społecznych i to co robią podam wam na najlepszym przykładzie jaki mogę z fundacją charytatywną. Fundacja powstaje siłami społeczeństwa i przy pomocy jego pieniędzy i środków, żeby zrobić coś korzystnego dla ludzkości. Gdy fundacja po pewnym czasie zwiększa swoje możliwości, rozprzestrzenia się i podnosi świadomość, ludzie u władzy wkraczają i mówią: "hej, naprawdę wierzymy w to co robicie i damy wam darowiznę 25 milionów dolarów żeby wam pomóc w kontynuacji waszej pracy ale chcemy umieścić jednego z naszych członków w waszym zarządzie, po prostu żeby się upewnić, że pieniądze są mądrze wydawane" i potem robią to ponownie i już mają drugiego członka w zarządzie i wkrótce mają trzeciego członka w zarządzie i zanim się to zauważy, ten ruch społeczny, ta fundacja zamiast wzrastać i zwiększać świadomość, stacza się i w tym momencie oni także kontrolują majątek tej fundacji. Myśleliśmy kategoriami piramidy w rzeczywistości trzeciej gęstości. Trzecia i czwarta gęstość myślą holograficznie. Musimy myśleć w taki sam sposób i musimy rozmawiać o tym, jak to się stało że się w to wpakowaliśmy i teraz ... jest niezbędne, żebyśmy odłożyli na chwilę zarzuty na bok. Jest ich dużo i będzie ich dużo. Wszystko, co nam jest potrzebne, to wiedza. Musimy wiedzieć, jak te struktury działają (holograficzne) żebyśmy mogli stworzyć coś innego, coś zupełnie przeciwnego (do obecnej struktury), bo nie wyobrażam sobie, żeby każdy był zadowolony z tego jak się mają sprawy i to nie dotyczy tylko USA, to dotyczy całej ludzkości ponieważ rasy pozaziemskie nie uważają nas za odzielne kraje. Uważają nas za jedną rasę i my wszyscy w dużym stopniu jesteśmy między młotem a kowadłem w tej chwili. Branie odpowiedzialności za siebie jest olbrzymią rzeczą ale naprawdę jest pierwszym i największym krokiem do osiągnięcia pełnej świadomości. Przeczytam wam cytat, który znalazłem. Pochodzi on od pana, który nazywa się Little Hawk. Jest rodowitym amerykańskim indianinem ze szczepu Mohawk.

Cieszcie się ze swoich błędów, nie tylko z tego co robicie dobrze, bo i tak macie postępować dobrze.

Wszyscy popełniamy błędy. Wszyscy spieprzamy sprawy, ale to jest częścią procesu uczenia się. Gdybyśmy mieli całą wiedzę i już zobaczyli wszystko, nie potrzebowalibyśmy tutaj być. Kolektywnie i indywidualnie musimy spojrzeć na świat i powiedzieć "jaki był mój wkład?" Nie mówię żebyśmy próbowali ratować świat, zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o każdego z nas indywidualnie. Chodzi o bycie światłem, nie czucie wstydu z powodu swoich błędów - musicie się oduczyć tego. Nie jesteście grzesznikami. To są takie bzdury, że chce mi się wymiotować za każdym razem gdy to słyszę. Nie jesteście grzesznikami. Jesteście istotami duchowymi w fizycznych ciałach albo, jak powiedział George Green, "wypożyczalnia ciał" - podoba mi się to, bo to bardzo fajne. (oklaski) Spójrzcie na strukturę, która nas otacza. Kontrola i dominacja rządu. System monetarny, który kontroluje wszystko. Korporacje i banki które posiadają długi wszystkich krajów co dosłownie oznacza, że mają kontrolę bo są właścicielami tych długów. Mamy przedsiębiorstwa medyczne i farmaceutyczne które mają leki na raka i inne choroby, i które teraz chcą uszkodzić wasze DNA nieprzetestowanymi szczepionkami. Wyobraźcie sobie jak oni się boją was. Czy możecie sobie przez chwilę wyobrazić jak oni się was boją? I teraz zadacie sobie pytanie "Dlaczego - oni się was boją?". Bo jesteśmy wspaniałymi, wspaniałymi bogami-twórcami. Mamy zdolność do tworzenia rzeczywistości, sprawiania że powstaje, a oni zrobili wszystko co mogą, żeby upewnić się, że wierzymy, że jesteśmy bezsili. To właśnie dlatego tyle ras pozaziemskich teraz tutaj przybywa. Bo one wiedzą, że jest inaczej. Na pewnym poziomie, Panie i Panowie, świadomie spowodowaliśmy ten dramat. To naprawdę dotyczy nas. My to spowodowaliśmy, to dotyczy nas. To nie dotyczy ich i musimy użyć naszej mocy, musimy w pełni zrozumiec, że nadszedł czas, żebyśmy użyli naszej mocy jako rasa planetarna i nie dostrzegać już granic (między krajami). Nie byłbym tak przeciwny globalnemu rządowi gdyby był założony zgodnie z konstytucją USA włącznie z głównymi poprawkami do konstytucji. Ale nawet wtedy nie ma gwarancji, bo jeśli ludzie nie bronią tych praw, jeśli ludzie nie bronią swoich wolności, jaki to ma sens? Właśnie tego doświadczyliśmy, prawda? Właśnie tego doświadczyliśmy. W roku 1913 kiedy Rezerwa Federalna przejęła kontrolę, to właśnie wtedy pociąg zaczął jechać w drugą stronę. I tak oto mamy - sto bilionów dolarów zadłużenia. Zupełnie absurdalna liczba. Prawdopodobnie jest wyższa, kto wie.

Tworząc model holograficzny struktury społecznej cywilizacji, czy chcemy mieć system monetarny? Czy faktycznie potrzebujemy systemu monetarnego?...bo jesteśmy jedyni w naszej galaktyce, o których wiem, którzy wciąż używają systemu monetarnego. (śmiech na sali) Faktycznie to wiele lat temu Moroney i Seyas poprosili mnie, żebym przygotował krótką prezentację dotyczącą pieniędzy. Oni już o nich wiedzieli, ale przedstawiłem to tak dobrze jak potrafiłem i kiedy skończyłem Seyas spojrzał na mnie i mówi "Nie rozumiem.", a ja odpowiedziałem "Czego nie rozumiesz?" a on powiedział "Nie rozumiem dlaczego musisz płacić, żeby żyć na planecie, na której się urodziłeś?" (śmiech na sali) I to, Panie i Panowie, sprawiało mi ból zawsze od tamtej pory i ta maleńka rzecz wprawia ciebie w zupełne osłupienie. Po raz pierwszy zaczynasz się zastanawiać jakby to wyglądało nie mieć waluty? W zaawansowanej cywilizacji wszystkie standardowe potrzeby codziennego życia są zaspakajane przez rząd, bezwarunkowo!, a ty (jako obywatel) przekazujesz swój czas, doświadczenie i umiejętności, żeby zrobić co chcesz, dla dobra społeczeństwa i nie mówię też o komunizmie. To jest coś znacznie bardziej zaawansowanego, ale potrzebujemy pomocy w określeniu czym to jest. Mamy tutaj naprawdę świetnych, inteligentnych ludzi. Tutaj i na całym świecie. Wiem że inni ludzie na całym świecie rozmawiali o podobnych rzeczach - utworzeniu innego społeczeństwa i może nawet społeczeństwa holograficznego i jak wygląda holograficzna struktura zarządzania tak, że niezależnie od tego co się stanie, struktura społeczna się nie załamie. Ojcowie Założyciele próbowali zrobić coś takiego gdy utworzyli wszystkie stany (USA) równe sobie i niezależne od rządu. Taki był w dużym stopniu ich zamiar, czy zdawali sobie z tego sprawę, czy nie. Chciałbym żebyście też wiedzieli że otrzymujemy dużą pomoc ze strony istot duchowych i z innych wymiarów a także ze strony istot pozaziemskich z naszego wymiaru. Dam wam przykład o czym mówię. "The Vision at Valley Forge" autorstwa George'a Washington'a. Wiem że dużo ludzi w internecie, jeśli tego nie znają, to powinni to zrobić. Niektórzy twierdzą, ze ta publikacja to żart. To nie jest żart.

("The Vision at Valley Forge" opisuje spotkanie George'a Washington'a z istotą pozaziemską, która zmaterializowała się wewnątrz jego pokoju i opowiadała mu jakie ważniejsze wydarzenia zdarzą się w USA)

Chcę żebyście też wiedzieli że Thomas Jefferson w swoich pamiętnikach opisuje że gdy próbował opracować brzmienie i styl języka Deklaracji Niepodległości, napotkał go zakapturzony człowiek, którego nigdy wyraźnie nie widział, i on dał mu materiały które potrzebował do ukończenia Deklaracji Niepodległości. Chciałbym żebyście też wiedzieli, że w budynku Constitution Hall gdy wszyscy sobie spacerowali i żartowali i wyglądało na to, że nikt nie chce podpisać Deklaracji Niepodległości, na najwyższej antresoli hali ukazał się znikąd człowiek i przez dwadzieścia minut przemawiał o tym jak ważne to jest nie tylko dla Stanów Zjednoczonych i dla tej chwili, ale też dla całego świata i gdy tylko skończył, wszyscy popędzili do stołu i podpisali Deklarację Niepodległości. Benjamin Franklin ze strażnikiem parlamentarnym poszedł na górę, żeby spróbować porozmawiać z tym człowiekiem, bo chciał się dowiedziec kim on jest. Przy wszystkich drzwiach były uzbrojone straże. Wszyscy strażnicy przysięgali że nikt nie wchodził ani nie wychodził. Więc, Panie i Panowie, jest w tym boska opatrzność. Nie jest pomyłką, że mieszkacie w tym kraju. Nie jest pomyłką, że jesteście tymi, kim jesteście. Mamy już dosyć! Nadszedł czas żebyśmy użyli naszych mocy i bardzo proste kroki to uczynią. Naprzód musicie powziąć dedyzję i ta decyzja to: "koniec pieprzenia!". Rozumiecie? - "koniec pieprzenia!" (oklaski) Ameryka jest w takim połozeniu bo pozwoliliśmy, żeby to się stało ... naszą apatią. Mamy wybory. Wiemy że wybieramy mniejsze zło - wiemy to!, ale i tak to robimy. Chciałbym, żebyście też wiedzieli, że prezydent USA nie stoi na czele rządu. (śmiech na sali) Nie stoi. Chcę żebyście wiedzieli że jest czterdzieści siedem poziomów uprawnień dostępu do spraw ściśle tajnych, ponad poziomem dostępu prezydenta. Chcecie poznać wasz tajny rząd? To - jest wasz tajny rząd. Prezydent nawet nie może dostać uprawnień dostępu. On nawet nie wie do kogo się zwrócić, żeby dostać te uprawnienia, które pozwoliłyby mu dowiedzieć się o tym wszystkim. (śmiech na sali) Tak więc ważne jest żebyśmy trochę odwócili od tego uwagę i zaczęli tworzyć coś odmiennego. To właśnie zrobili założyciele (USA). To zrobiło wielu ludzi na całym świecie. Epoka Renesansu była dokładnie taka sama. Odrzucili Rzym i próbowali zrobić coś odmiennego. Rzym - Kościół i rząd Imperium Rzymskiego - odrzucili go i próbowali zrobić coś innego i przez jakiś czas utrzymywało się to dobrze.

Nauczanie. Rozmowy w społeczności egzopolitycznej w moim przekonaniu już nie dotyczą tego, czy UFO istnieje. Są zupełnie niestosowne. Wszyscy wiemy że UFO istnieje. Skąd przybywają? To ma pewne znaczenie. Czy sa z metalu? To nie jest ważne i nie ma znaczenia. To, co ma znaczenie, to "Dlaczego tutaj są?" i "Czego możemy się nauczyć z tego doświadczenia?". Powód, dla którego wiele dobrych cywilizacji nie prowadzi rozmów z rządem, jest to że wiedzą, że rząd jest skompromitowany. Powiem wam, że zaczęło się pewne nauczanie, spoza naszego świata, naszego wojska. Spoza naszego świata. Ono się zaczęło, ale to jest taka maleńka rzecz. Co naprawdę powinno się zdarzyć to jest utworzenie przez nas nowej dziedziny poznania i musimy sprawić, żeby te informacje przychodziły bezpośrednio do nas. Koniec z pośrednikami, koniec z pośrednikami! Nie można im ufać. Musimy zrobić to sami. Jak się za to zabrać? Nie mam wszystkich odpowiedzi. Pomysł był taki, żeby rozdzielić i zasiać w was wszystkich ziarno żeby zapoczątkować rozmyślania o tym jak wygląda nauczanie. Ja byście sobie to wyobrazili, gdyby istoty pozaziemskie tu przybyły i powiedziały:
"No dobrze. Macie zanieczyszczenie środowiska. Możemy wam w tym pomóc, ale musicie podjąć następujące kroki. Oto jest technologia, która już istnieje na waszej planecie, która to zrobi, i w taki oto sposób możecie jej używać w odpowiedzialny sposób."?
Ponownie - poczucie odpowiedzialności za swoje czyny. Produkcja żywności. Woda. Panie i Panowie, posiadamy technologie żeby wytworzyć tyle wody pitnej ile chcemy. Wystarczy zbudować stacje odsalania wody. Mamy całą wodę jakiej potrzebujemy! Ale oni nie chcą wydać na to ani grosza, bo gdy nie macie wody to oni mają nad wami kontrolę. Mamy tyle technologii! Mamy Wolną Energię na Ziemi. Tesla odkrył ją w roku 1902. Wiemy że ona istnieje. Silnik samochodowy na wodór został zbudowany w roku 1955 i ten samochód zrobił 110 okrążeń na torze Indianapolis w wyścigu na 900 kilometrów. Dokumentację budowy tego silnika wykupiło przedsiębiorstwo przetwarzające ropę naftową Golf Western Oil i nigdy już ich więcej nie widziano. To było w roku 1955! Jest wiele takich rzeczy, wiele.

(wyjaśnienie - technologia ta polega na tanim rozkładzie wody na wodór i tlen z udziałem pewnej soli i stopu matalu jako katalizatora; wydzielona przy spalaniu wodoru energia jest większa niż włożona w rozkład wody, stąd - Wolna Energia)

Zasada Konsystencji, jak Andromedanie nazywają swoją cywilizację holograficzną, jest realizowana następująco. Każde dziecko, czy rozumie daną wiedzę czy nie, otrzymuje najnowsze, najważniejsze informacje technologiczne, gdy tylko one się pojawiają. Zaczyna się od najmłodszych członków społeczności. Nie zaczyna się od szczytu struktury społecznej, która sobie może zdecydować że poczekają powiedzmy do roku 2025 i dopiero wtedy poinformują społeczeństwo o tej nowej technologii. To nie ta sama nuta! Nasze dzieci muszą rozwijać znacznie większą dojrzałość znacznie szybciej niż obecnie. Tak, one rozwijają się dosyć szybko, ale nie osiągają zaawansowanej dojrzałości.

Do miejsca
48:07

Last edited by Mariusz-Jedrzejowski; 03-02-2010 at 12:11 AM. Reason: bardziej zrozumiały tytuł
Mariusz-Jedrzejowski is offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 02:26 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Project Avalon