Go Back   Old Project Avalon Forum (ARCHIVE) > Project Avalon Forum > Global Ground Crew Networking > Europe > POLAND

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-10-2008, 07:29 PM   #1
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Hi! Poland ground crew

Hi everyone

I`m from Poland. I was thinking that mabe I can help somehow for you guys. Actualy i`m reserging all data from camelot and bill cooper info. I`m very sorry for my english soo close eye for that . Soo if You like i can translate with my poor english any polish news if you wish or if I found something interesting expecially about US missile shiled.

http://www.hourofthetime.com/transcripts.html

At first i found 5 moths ago a page with all audio shows of Bill Cooper radio on mp3 but i lost link, now i found some transcripts. I have on my hdd those mp3. I found lots of info that compares with many camelot interviews, He made a very hard documented interpretation of illuminati philosophy soo i would like to take and look. Maybe i make torrent with my mp3 collection.

Is somone from Poland on this forum anyway ?

GBYA...
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008, 09:17 PM   #2
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hi Deler,

Polish checking in!!
I am Polish though living in UK. It doesn't matter, we can share info on the net. Project Camelot and Avalon has hudge amount of information, most of them updated.
Well I hope there are some other Polish here....
Actually we can speak Polish if that's ok with moderator?!



Yorkie
Yorkie is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008, 09:22 PM   #3
monica
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 18
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hi I'm also polish ,currently living in Usa, Chicago area.
Witam rodakow
monica is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008, 09:43 PM   #4
karolforys
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hi Everyone!!!
I am a Polish guy living in the UK (London), and I am glad that I could become a member of the Project Avalon Network. We are facing a very interesting period of time in our history and initiatives like this one can help us prepare ourselves better for the events we might be experiencing in the upcoming future! I hope there will be more and more Polish accents on this forum, and I am looking forward to hearing from you guys!!! Take care and have faith!
  Reply With Quote
Old 09-12-2008, 11:03 AM   #5
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Jakie sa wasze odczucia odnosnie nadchodzacych potencjalnych zmian? Dziki za odpowiedz mysle ze wszyscy powinismy jakos sie trzymac, bo niema chyba innej dogi. Planujecie jakos sie zabespieczyc czy moze przygotowac duchowo, psychicznie ? pozdrawiam was !
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 07:36 PM   #6
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

I think its good idea for speak in polish and english. Mabe some of us don`t know polish becose they have dont use it for long time. Soo everyone feel free for using this topic to provide help for everyone. Hmm I suposse have to tell somthing abaut my self. I live near Warsaw. I beleve that David Wilcock provaid most reasonable thinking for prepere in this time. Actually i suppose somehow Christ make my path to find this place and i am here. hmm what i can say my survival knowledge is in little words centered in spiritual prepering rader than making big food supply. I have some ideas for makeing people know abaut situation using free dvd for people walking on streets etc. But I dont know how many people use english to fully anderstand what is going on. Soo if somone know were to find any polish subtitles. I feel that i supose to do something but i have many difficulties in mind.

faith to all of us.
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 08:11 PM   #7
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hi Deler,

Dzieki za odpowiedz. Masz racje co do braku materialow w jezyku polskim Tez myslalam o tym by moze napisac jakis skrypt czy informacje w jezyku polskim, taka kompilacje wiedzy. dopiero wczoraj widzialam film loose change z napisami polskimi, czy z polskim lektorem, ktory promuje Nautilus, a film ogladalam dobre pare lat temu.

wiekszosc informacji jakie zbieram sa anglojezyczne, a studiuje te zagadnienia naprawde dlugo. Z jednej strony mamy w Polsce blokade jezykowa, wiec mozna zrobic jakas kompilacje a zdrugiej strony jesli ktos nie jest gotowy to nie ma co na sile.

Project Avalon jest jednym z najlepsza "updated" strona jaka ostatnio przegladalam. Project Camelot przerobilam w calosci i jestem pod wrazeniem.
Jak wiecie jest tez duzo dezinformacji wiec trzymajcie sie intuicji.
Co do przygotowan... Zawsze nalezy miec jakis plan "B" ale tez nie nalezy przesadzac, moim zdaniem. Pamietajmy ze mysl kreuje rzeczywistosc wiec strach nie moze byc motorem naszych dzialan.

Ale ciesze sie ze ludzie z calego swiata organizuja sie w grupy i wymieniaja informacje. Sama swiadomosc wplywa na globalna swiadomosc a to kreuje nasza przyszlosc.

co do jezyka, mysle ze spokojnie mozemy pisac jak komu wygodniej, widze ze rozne narodowosci uzywaja rodzimego jezyka i moderatorzy nie maja nic przeciwko temu. So feel free to use whichever language (pol or eng) is easier to use. I am fine with both though I will use polish
Yorkie is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 09:29 PM   #8
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Mysle, że masz racje nic na sile, ale jakas akcja chociaz informacyjna jako sfego odzaju katalizator moze wplynac pozytywnie. Wiem ze niemożemy mowic besposrednio bez przyzwolenia odbiorcy takze podchodze do tego bardzo ostroznie. Teraz doszedlem do takiego wniosku ze niewrzyscy musimy zmieniac swiat bo niejestesmy w stanie, ale mozemy zmieniac siebie i chyba oto w tym chodzi jako ze jestesmy jedna wpolna czescia.W odpowiednim momecie i czasie intuicja nas nakieruje co mamy dalej robic takze chyba niewarto wyskakiwac przed szereg, z drugiej strony niemozemy utrudniac dostepu do informacji. Jestem dobrej mysli takze w moim mniemaniu niema powodu do strachu, w pewnym sensie nawet niemoge sie doczekac jakkolwiek by to niezabrzmialo wydaje mi sie ze to tylko zmiana poziomu naszej swiadomosci a nie cos zlego. Ale niezmienia to faktu, ze wszystko co dobre rodzi sie w bólach. Przez jakis czas mialem pewien dylemat ze faktycznie jesli wiedza zostala nam dana naszym obowiazkiem jest ja szerzyc no ale napewno nie na sile. Mysle ze zaczynam to rozumiec co daje mi swego rodzaju ulge, udalo mi sie coprawda dotrzec do ludzi nieobeznanych w temacie i popieramy sie wzajemnie. Zaowazylem takze ze coraz czesciej ludzie zaczynaja myslec o swojej swiadomosci odchodzac od fizycznosci. Takze mysle ze cos dobrego sie dzieje i zgadzam sie z Davidem Wilcockiem niewiem czy sluchales ostani wywiad.

http://www.projectcamelot.org/david_..._sept_2008.mp3

Hmm Ciekawa historia swoja doroga bo ja dotarlem do tego miejesca na poczatku przez czysta ciekawosc o ukladzie gwiezdnym potem od wypowiedzi billa coopera przsluchalem chyba prawie wrzystkie nagrania radiowe, dowiedzialem sie o nibiru etc asz dotarlem do camelotu i tutaj faktycznie zdobylem najbardziej aktualne informacje. Az rzal sciska ,że tak niewielu w śrud nas wie o tym, wlasnie to mnie troche meczy ze jest sporo osob chce wiedziec ale niewie gdzie szukac i ogranicza sie do starych nagran. No ja siedze w tym temacie raptem od 5-7 miesiecy pogodzony jestem z faktem, zmienil mi sie swiatopoglad i szczerze niezaluje zyje mi sie owiele lepiej kiedy niemusze mysle tylko o sobie wszytko nabralo wyrazniejszego smaku. Duzo pomogla biblia w mp3 Wlasciwie to najbardziej pozwola pogodzic sie z frustracja na poczatku odnosnie tego ze wrzystko co sobie wczesniej zaplanowales tak naprawde niema znaczenia. I Ciesze sie ze teraz zaczolem to wrzystko rozumiec. sorki za ort. Pozdrawiam Was!
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-13-2008, 09:25 PM   #9
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

OK widze ze mało nas. Mam kilka pytan mianowicie niejestem w stanie znalesc zadnych informacji jakie konsekfencje dla polski moze miec zmiana biegonow. Interesują mnie potencjalne scenariusze. Domyslam sie ze zalana zostanie polnocna czesc polski, ale do jakiego miejsca. Jesli Francja i Niemcy maja byc praktycznie kompletnie zalane w sumie scenariusz sam sie pisze ale chcialbym wiedziec moze znacie jakas mape, ostatnio dotarlem do mapki ze statystykami w danym rejonie odnosnie potencjalnych niebespieczenstw ale niebylo tam Polski. Naprawde jest nas tutaj tak mało ???? Ciezko uwierzyc ...
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-13-2008, 09:37 PM   #10
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

ok kolejne pytanie kupilem ostatnio srebro jakies 8 unc jest sens w to wchodzic. Domyslam ze moze sie przydac ale jakie konsekfencje wydazen w usa moga byc w polsce ?? POzatym myslalem o pakietach rzywnosciowych dla rodziny glupio by bylo zebym o nich niezadbal jak kolwiek moge. Zalatuje tutaj chipokryzja ale gdybym wogule niepomyslal o zabezpieczeniu byloby torche nierozsadne.

http://www.allegro.pl/item422713135_...99_okazja.html

http://www.allegro.pl/item436851639_..._4_sztuki.html

Jakies moze inne pomysly, na Polskie warunki ?
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2008, 09:33 AM   #11
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hey Deler.

Te pytania, ktore zadales rowniez i mnie drecza. Nie wiadomo co sie stanie jesli zmienia sie bieguny, mysle ze nikt o tym nie wie. Tak, sa przewidywania ze lady zostana zalane.
Kerry i Billy (z projectu Camelot i Avalon) siedza w Szwajcarii, podobno jedno z bezpieczniejszych wg nich miejsc.
St Clair buduje jakia bezpieczna strefe na terenach Black forest w poludniowej Bawarii, dosc blisko z granica Szwajcarska.
Pamietam, ogladalam kiedys interview z Michael St Clair i on wspominal ze na Google Earth jest taka opcja ze mozesz podniesc pozim wod i mial nawet wydrukowana mapke z Google Earth.
Ja do tej opcji nie dotarlam, ale widzialam na jego mapce ze jedynie poludniowe krance Polski byly jako tako ok.
Powiedzmy od Wroclawia , na poludnie.
Wiekszosc przekazow czy interview mowi ze najlepsze miejsca beda to jakies odosobnione miejsca w gorach z dostepem do zrodel wody.
Jak znasz dobrze Google Earth to daj znac jak odszukac ta opcje, albo w sumie mozna sie zapytac samego St Clair, ma tu swoje miejsce na forum. Poza tym serdecznie zapraszal tam na Bawarie by pokazac ludziom jak on sie przygotowuje do nadchodzacych zmian.
Ja sama nie wiem co o tym myslec, ale sadze ze zakupie wkrotce jakies puszkowe jedzenie, nasiona, pare lamp naftowych itp. wiem ze brzmi to smiesznie, moja rodzina patrzy na mnie z niedowierzaniem , ale przeciez jedzenie sie nie zmarnuje jak nic sie nie stanie, a i latarki czy lampy naftowe tez zuzyje.
wiec nie widze w tym problemu. Problem bedzie jak nagle okaze sie ze nie mamy wody i elektrycznosci, a dostawcy nie dostrczaja zywnosci do Twojej miejscowosci.
Poza tym namowilam rodzine by zainwestowali w panele sloneczne, zawsze to jakas dodatkowa energia (ps nie musi byc wcale slonecznie by uzyskac energie).
Myslalam tez o zlocie i srebrze, ale jeszcze sie za to nie wzielam.
Ja wyznaje zasade balansu i nie mam zamiaru panikowac, ale jak ktos mnie sie spyta, to tak, opracowuje plan "B"
Jakies inne opcje i pomysly?
Dzieki za linki na allegro, pomysle nad tym srebrem...
Yorkie is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2008, 09:48 PM   #12
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Odezwe sie niebawem mam caly zlepek mysli jak na co patrzec podziele sie z Toba jesli bedziesz chciala. Ale nietrworz sie tym az tak niema w tym nic glupiego, rozum kaze dzialac na swoja obrone, serce zupelnie co innego i jest spoko. Bedzie dobrze nie od dzis tutaj jestesmy, mamy wiekrzy plan przeznaczony takze glowa do gory niemartw sie
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2008, 10:53 PM   #13
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

dzieki, I am in peace now!!!
Czekam na wiesci
Yorkie is offline   Reply With Quote
Old 09-15-2008, 12:57 PM   #14
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

http://divinecosmos.com/index.php?op...398&Itemid=115


posluchaj
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-15-2008, 06:42 PM   #15
monica
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 18
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hmm,troche sie zaniepokoilam czytajac Wasze o posty o przygotowaniach...,nie zebym nie wiedziala co sie dzieje,ale jakos tak cos mi mowi zeby byc spokojna,i nie bac sie,wiec albo intuicja mnie zawodzi,albo jestem tak naiwna albo sama nie wiem co.Jedyne co robie na razie to od kilku miesiecy skupuje zloto po trochu.A wogole to sytuacja w Usa staje sie co najmnie nieciekawa,dzisiaj rano bankrucje zadeklarowal jeden z najstarszych i najwiekszych bankow a i inne banki maja straszne problemy,kwestia czasu az padna.
Probowalam sie rozeznac wsrod Amerykanow co sadza o ekonomii i wogole,-nic nie wiedza,nie rozumieja,ich odpowiedz to mniej wiecej" eee,bedzie dobrze,to nie pierwszy raz jak ekonomia ma problemy"-naprawde nie maja o niczym pojecia,wiekszosc dalej slepo wierzy w to co mowia w telewizji.

A tak wogole to nurtuje mnie chyba takie podstawowe pytanie:jak myslicie gdzie TO wszystko sie zaczelo??? Piszac "TO" mam na mysli caly ten zwariowany swiat,wojny od zawsze,nedze i cierpienie ludzkie..... Jaki jest tzw "big picture"?? Siedze nad tym wszystkim juz od dluzszego czasu,chyba troche przegielam z czytaniem i ogladaniem,bo trocje zrobil mi sie mętlik w glowie... Myslicie ze David Icke ma racje?? Trudno jest przelknac prawde o reptilianach(jaszczurach) ale jeszcze trudniej chyba jest mi zrozumiec,ze za tym wszystkim moga stac zwykli ludzie,przeciez mimo wszystko wszyscy kiedys umrzemy,czy chec panowania nad swiatem moze byc az tak wielka,ze od tysiecy lat tzw "13 bloodlines" ciagnie to z pokolenia na pokolenia tylko i wylacznie dla wladzy i pieniedzy? Mysle ze oni wiedza cos wiecej i cos bardzo waznego.... Czy faktycznie jestesmy sterowani od zawsze przez ET??

Sorry ,jezeli za bardzo namieszalam,za duzo chcialabym na raz chyba powiedziec,a to forum wydaje sie idealnym miejscem,bardzo sie ciesze ze powstalo,bo w realnym swiecie nie bardzo jest z kim pogadac o tych sprawach bez posadzenia o bycie wariatka
monica is offline   Reply With Quote
Old 09-15-2008, 09:47 PM   #16
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Ej ej wrzystko jest w porzadku, masz byc spokojna z Twoja intuicja jest wrzystko w porzadku. Byle tak dalej i niczym sie niedenerwoj, postaraj sie niemyslec o tym tak rzeby cie To zaapsorbowalo. Jesli chodzi o mnie to ja mam do tego bardzo neutralny stosunek. Wydaje mi sie ze rozumiem oco w tym wrzystkim chodzi, w sensie ten swiat na jakich zasadach dziala, poco jestem itp najzabawniejsze jest to ze tluką nam to od dziecinstwa katecheci etc szczeze niejestem fanatykiem ale zwyczajnie wieze i dlatego sie nieboje i zwisa mi co oni tutaj szykuja rzeby nas przestraszyc i zmusic do calego tego szalenstwa. Co do przygotowan to tylko poto rzeby miec narzedzie do jakiejs obrony w postaci gotowki i rzywnosci (ktorej niekupilem jeszcze poczekam na rozwuj wydarzen). Ale nienastawiam sie na jakies wielkie przetrwanie bo jesli tak ma byc to tak bedzie. Nasluchalem sie tego
http://rapidshare.com/users/JQUU16
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=seb-waw&sid=34
Naprawde pomoglo mi wrzystko zrozumiec bez strachu, a te wywiady bardzo czesto pokrywaja sie z nasza religia. Ja osobiscie niepotrafie nigdzie idziej sie zabezpieczyc niz tak, kazdy ma swoje metody dla mnie ta dziala dlatego o niej teraz pisze. A to oczym mowisz to ignorancja, niestety coraz wieje ludzi zaczyna sobie z tego zdawac sprawe ale pewnie beda czekac rzeby ktos im powiedzial co dalej, niewiem jak na to patrzec mysle ze sami to niemamy wiele do powiedzenia. Z moich przemyslen wynika ze tutaj niechodzi o taka wolnopojeta wladze nad czlowiekiem, tylko o zawlaszczenie sobie czyjejs swiadomosci to raz, no a dwa trzeba spojrzec prawdzie w oczy jest nas za duzo na planecie i chcieliby zalatwic to po swojemu.
Wrzystko zaczelo sie jakies 400 lat temu ponoc, w zasadzie poczatki templariuszy wtedy zaczely sie formowac pierwsze tego typu formacje przynajmniej tak sie dowiezialem z paru zrudel.Duzo czerpali z wiedzy z Babilonu i Egipcjan takze z tad ta cala symbolika. Mozna by o tym gadac w nieskonczonosc jak masz czas to moge przygotowac paredziesiat mp3 z nagraniami coopera odnosnie jak to wedlug niego wyglada bardzo duzo na to czasu poswiecil. Hmm na dorba sprawe to sprowadza sie to do tego ze chodzi o religie w czystej formie, wojne rozumu z duchem. Niewiem naprawde im bardziej chcialoby sie to wytlumaczyc w inny sposob sprowadza sie do wlasnie tego. Ale na dobra sprawe naprawde niema sie czego bac jest masa ludzi i organizacji ktore walczą w tym momecie oto rzeby bylo dobrze wlasnie w naszym imieniu. Takze niedajmy sie zwarjowac starajmy sie myslec nie o swiecie tylko o ludziach wokolo nas bo do tego sie sprowadza.
Wiesz co do Icka to sie zgodze jesli chodzi o jego ideologie kleji mi sie to kupy. Ale mysle ze to niejest wazne co tam sie pod ziemia czai dopuki staramy sie grac fear i niepatrzecna siebie to nic nam niegrozi. Jestem zwolennikiem teori davida willcocka z nich wrzystkich on daje najbardziej sensowna odpowiedz co i jak robic bo w moim odczuciu polaczyl wrzystkie info i wierze mu, chlopak gada z sensem i przez to wiem jak dzialac, Potwierdza wrzystko to czego mozna nauczyc sie od Chrystusa. Na dobra sprawe to Caly Chrzescijanizm tylko na tym polega ze czekamy wlasnie na ulaskawienie. Tak jak prawda nas ma wyzwolic dopiero wtedy kiedy uswiadomimy sobie ze zyjemy w wiezieniu.
Słuchaj a moze Ty wracaj do Polski ? jak mozesz bo w sumie chyba to dobry pomysl.Mozesz wpadac tylko wes szalik bo zimno tutaj
BTW. Nikt nami niesteruje, co jak co jesli ktos ma sterowac to tylko okolicznosciami my mamy wolna wole i niejest to paplanina tego nieprzeskoczysz takze glowa do gory, im bardziej bedziesz szukac rozumowego obejscia problemu tym bardziej sie zafiksujesz. Odsluchaj sobie np ew.Lukasza jes krotka ale to tak jakbys czytala instrukcje obslugi w gablotce z napisem " 16 wrzesnia 2008 zbij szybke i przeczytaj w razie kryzysu ".
BTW2. Ja kupilem srebro jeszcze dzisaj troche niewiem w sumie wydaje mi sie to dobrym zabezpieczeniem takie male nominaly... Dobra ale posluchaj bo jestes w zasadzie w centrum wydazen takze postaraj sie zabespieczyc chociaz w postaci jedzenia na pare miesiecy niech to lezy niemusisz teraz tego jesc itd tak dla zabezpieczenia. Pamietam jak bylem w NJ w czarny piatek pod sklepem rtv myslalem ze sie poozabija a masy dzialaja jak sama wiesz co. takze pomysl otym zabezpiecz sie przed szalejacymi ludzmi bardziej niz przed policia i swiatem serjo. To tak apropo ludzi. a reszta sie niemartw bedzie dobrze.
ps. Fajnie ze mozemy sobie pomagac Sorki ze sie tak mondrze juz tak mam ;/

Trzymajmy sie ramy to sie nie po... pa!
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-15-2008, 10:18 PM   #17
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

Trzymajmy sie ramy to sie nie po... pa![/QUOTE]


Deler, hehe alez mnie rozsmieszyl, dzieki serdeczne. Jutro cos skrobne jak sie wyspie dobre dobre..
Yorkie is offline   Reply With Quote
Old 09-16-2008, 06:25 PM   #18
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Łoł juz myslalem ze zablokowali te forum

http://www.youtube.com/watch?v=mDN6ZcZ0y9I

Polecam bardzo fajnie obrazkowo IAN XEL Lungold opisal cała kwestie najblizszej historii i poprzedniej, Odnosnie Tego oco Monika pytala gdzie jest źródło. Uzupelnia to co mowił Wilcock i dodaje cos jeszcze wedlog mnie ulatwia zrozumiec i ustalic sobie jakies podejscie.

pozdr.

hehhehehe tez mi sie wydal ten kawal na miejscu
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-16-2008, 06:27 PM   #19
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

zle mi sie powiedzialo z ta przyszla historią hehehe przyszle wydarzenia tfu
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-17-2008, 08:43 PM   #20
monica
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 18
Default Re: Hi! Poland ground crew

Nie wymadrzasz sie Deler,bardzo sympatycznie piszesz,i mam nadzieje ze takie bedzie to nasze male polskie forum tutaj,bo na innnych to najczesciej sie zdarza ze od razu chca cie zjesc zywcem,zwyzywaja i wogole...

A co do tego co napisales-jest chyba tak jak myslalam-nie ma jednej prawdy,jednego "big picture",ile ludzi,tyle prawd,kazdy wierzy jednak w co innego.Jak widze korzystamy z zupelnie roznych zrodel,mamy inna wiedze.I dobrze,ja napewno nie zamierzam narzucac nic nikomu,moge sie podzielic tym co ja wiem.
Mowisz ze nikt nami nie steruje,hmmm,dopiero w Ameryce poczulam jak bardzo ludzie sa sterowani.... zaczynajac od religii,zakazow,nakazow i to takich ze sie wierzyc nie chce....Usa to chyba najbrdziej "policyjne" panstwo swiata,gdzie podstawowe prawa czlowieka sa powoli odbierane,a najlepsze jest to ze Amerykanie wierza ze w Usa jest "freedom",nie widza co sie dzieje.Podam moze pozniej troche przykladow.

A do Polski to pierwsza bede uciekac jakby co,tylko jeszcze nie wiem jak ja mam przewiezc to zloto
monica is offline   Reply With Quote
Old 09-17-2008, 09:02 PM   #21
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Tez bylem w stanach coprawda pol roku. Pracowalem od dachow, stucco, po airconditionigczy jak to sie nazywalo. I tez doswiadczylem tego o czym mowisz i sie zgodze. W zasadzie bedac tam poczulem ze zycie moje zamienia sie w jakies wazywo i dlatego ucieklem, czulem jakby ktos zabieral mi moja osobowosc i dawal jakas inna kosmata materialna... niewiem jak to nazwac ale .. wygodna alternatywa to chyba dobre slowo. ehh jestem z Toba i chyba my wszyscy nawet Ci ktorzy tutaj wchodza na forum niewiem skad tyle odwiedzin skoro tylko nas troje tutaj sie udziela, a co tam olewka co ma byc to bedzie. Ogladalem osatnio wywiad z saintclarem chyba niewiem jak sie to nazwisko pisze, mowili ze malo jest ludzi takich jak my ktorzy maja swiadomosc i czuja ze cos tu niegra. Niezgodze sie bo np. onet wypowiedzi sa coraz czestrze ludzie wiedza co sie dzieje i powoli juz niema tych atakow takze trzeba sie cieszyc. Przeczytalem dzisaj na forum pszykre rzeczy odnosnie potencjalnej przyszlosci w Polsce ale narazie daje sobie spokuj moze zapisze sie na joge, sprubuje pomedytowac strasznie spodobaly mi sie te dzwieki z czestotliwosciami odpowiednimi niewiem jak to dziala ale czuje ze na mnie to dziala. heheh jak zawsze mam zaduzo do powiedzenia o sobie, napiszcie jakie macie odczucia co myslicie ozywcie troche to forum, napisz monica co Cie boli wkurza w tym. Niema co panikowac z calym tym obledem to tylko teatrzyk.


UT - 396 Hz -associated with releasing emotional patterns after: see RE-417Hz below.

RE - 417 Hz -associated with breaking up crystallized emotional patterns

MI - 528 Hz - relates to crown chakra; Dr. Puleo suggests an association with "DNA integrity" Transformation and Miracles

FA - 639 Hz - associated with whole brain quadrant interconnectedness. Connecting Relationships

SOL - 741 Hz - associated with intuitive states, non linear knowing. Awakening Intuition

LA - 852 Hz - associated with a pure love frequency: unconditional love and returning to Spiritual Order


a to te dzwieki na youtubie tego pelno. hmm ze zlotem moze byc problem, jakbyco olej zloto daj komus zgarniesz pozytywne punkty ale to juz wyrzsza szkola jazdy...
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 12:26 PM   #22
Gentlemanus
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 7
Default Re: Hi! Poland ground crew

Witam wszystkich!!!

Widze ze powoli sie odnajdujemy Krotko o sobie... interesuje sie tematem od kilku lat, mieszkam w centralnej Polsce, od czasu do czasu moze napisze cos sensownego

Uwazam ze to co sie bedzie dzialo ma wymiar bardziej duchowy niz survivalowy. Bedzie to cos innego niz WW I , WW II , Hiroszima i tym podobne wydarzenia. Oczywiscie konflikt zbrojny rowniez bedzie ale wieksza role w niszczeniu (odrodzeniu) odegra natura a glownym celem bedzie transformacja swiadomosci.

Co do losow Polski, Polska rzeczywiscie wydaje sie jednym z bezpieczniejszych miejsc. Sam o.Klimuszko (polski Edgar Cayce) przepowiedzial nadchodzace wydarzenia i stwierdził ze gdyby jeszcze raz mial sie urodzic (zm. w 1980r) to chcial by aby to bylo w Polsce. Wedlug jego przepowiedni ma zginać 5-10% mieszkancow Polski co w porownaniu do innych krajow jest bardzo mala liczba.

Jak sie przygotowac...? Badz dobrym czlowiekiem
Czy potrzebne Ci bedzie zloto czy srebro...? Blogoslawieni ubodzy, albowiem wasze jest Krolestwo Boze

Pozdrawiam
Gentlemanus is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 05:42 PM   #23
monica
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 18
Default Re: Hi! Poland ground crew

Deler,te dzwieki nadaja sie super do medytacji,wlasnie sobie slucham i chyba zaraz wpadne w jakis trans .Jezeli chodzi o sama medytacje to oczywiscie mam problem z tym,na razie mi nie wychodzi za bardzo,ale dalej probuje.Bardziej juz wychodzi mi wizualizacja i takie tam wg.metody Silvy

Witam nowego czlonka forum(ee,troche dziwnie to brzmi) Gentlemanusa-mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecj

Jedno pytanie mam:
Tak ogolnie,to chyba wszyscy zgadzamy sie w jednym:elity dążą do ustanowienia tzw. New World Order(NWO). Ogolnie wiemy o co chodzi,ale tak naprawde czy ktos z Was rozumie PO CO?Dlaczego chca jednego rzadu swiatowego,jaki jest sens kontroli wszyskich ludzi-jakos nie moge tego zrozumiec.Jaki to wszystko ma sens????? Czy moze tak jak powiedzial Gentlemanus-chodzi tu o wymiar duchowy,i o to zeby zatrzymac ludzi w tym wymiarze i nie pozwolic im ewoluowac????
monica is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 06:03 PM   #24
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Quote:
Originally Posted by monica View Post
Deler,te dzwieki nadaja sie super do medytacji,wlasnie sobie slucham i chyba zaraz wpadne w jakis trans .Jezeli chodzi o sama medytacje to oczywiscie mam problem z tym,na razie mi nie wychodzi za bardzo,ale dalej probuje.Bardziej juz wychodzi mi wizualizacja i takie tam wg.metody Silvy

Witam nowego czlonka forum(ee,troche dziwnie to brzmi) Gentlemanusa-mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecj

Jedno pytanie mam:
Tak ogolnie,to chyba wszyscy zgadzamy sie w jednym:elity dążą do ustanowienia tzw. New World Order(NWO). Ogolnie wiemy o co chodzi,ale tak naprawde czy ktos z Was rozumie PO CO?Dlaczego chca jednego rzadu swiatowego,jaki jest sens kontroli wszyskich ludzi-jakos nie moge tego zrozumiec.Jaki to wszystko ma sens????? Czy moze tak jak powiedzial Gentlemanus-chodzi tu o wymiar duchowy,i o to zeby zatrzymac ludzi w tym wymiarze i nie pozwolic im ewoluowac????
Mysle ze odpowiedzialas sobie i nam na pytanie na to wyglada az strach jakie to proste ale oto chyba chodzi. Jak sluchalem fragment o Apokalipsie to tak troche zrozumialem np ,ze ludzie w zamyslach swoich szukali ratunku, w pewnym sensie chyba chodzi oto ze to na czym skupiasz uwage staje sie Twoim bóstwem i obrazasz Boga tak jak to mialo miejsce kiedy ludzie zbudowali sobiezlotego cielca. takze to jest chyba jedno z narzedzi jakimi sie posluguja. Co do mp3 to nadzialem sie na te wibracje gdzies tutaj na forum Mi tez pomagaja bardzo wyciszaja ja wogule nieumiem medytowac. Tzn chyba kilka razy mialem okazje byc blisko wyjscia ale sie przestraszylem niewiem co to znaczy co mi sie przytrafialo chodzi o pewien trzask w tym momecie kiedy to sie chyba zaczynalo tuz przed zasnieciem akurat tak mi sie to przytrafia. Wicock mowil w jakiejs wypowiedzi ze niektorzy ludzie tak maja na poczatku. Ja sie poprostu przestraszylem ze cos jest i zaczynalem sie modlic ale niesadze zeby to bylo cos zlego chyba powinienem sie do tego przyzwyczaic. hmm
deler is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 06:06 PM   #25
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

wybaczcie za belkot i ort. ;/
deler is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:46 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Project Avalon