View Single Post
Old 09-24-2008, 08:37 PM   #36
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Witaj Magnat, super ze poszeza sie nasze grono. Hmm jesli chodzi o mnie to niekojaze zadnych polskich jasnowidzow poza bratem Klimuszko o ktorym czytalem niedawno. Obawiam sie ze grono nautilusa jest raczej zamknietym kregiem wlasnej adoracji, tzn mam takie pierwsze wrazenie jak tam wpadlem dzisaj. Zerknij na wypowiedzi st.claira on jest astrologiem i od dlugiego czasu sledzi to co sie dzieje takze polecam. jak narazie wrzystko uklada sie jesli chodzi o linie naszej ewolucji w dobrym kierunku.

Monica tak sobie popatrzylem i costam chyba jednak przelecialo, albo swietlik, moze chelikopter albo swiecaca kulka ;> wydaje mi sie ze cos z w tym jednak jest.

Mam pytanie. Czy widzicie moze w nocy jakas gwiazde ktore intensywnie migocze na czerwony zielony i niebieski kolor ? George green otym cos mowil. Jak na moje oko wyglada to na gwiazde bo przemieszcza sie po niebie bardzo suptelnie chociaz pewnosci niedam 100%, czytalem o tym ze to wynika z gestosci atmosfery dyfrakcji itp niepamietam, ale ona migocze juz od paru miesiecy bardzo wyraznie... jak ktos jest w polsce to niech powie co tam widzi kierunek to moze podam w ten sposob, patrzymy na polodnie i obracamy sie w lewo o 110-125 stopni i tam ona jest. I powiedzcie czy wogule cos takiego saobserwowaliscie w na terenie angli i usa.

Noi ostatnia rzecz mialem dzisaj sen, snilo mi sie ze chowalem jakies rzeczy do domu bo noc juz byla i nagle zablysl jak lampki jedna kolo drugiej cos w krztalcie krzyza. Byl to mocny widok i obudzilem sie dudniacym sercem. Niewiem moze cos juz mi odbija ale pamietam to doskonale takich rzeczy sie niezapomina. moze zaduzo o tym mysle niewiem...

trzymajcie sie!!


k-pax co to znaczy transparente obiekty? co mas na mysli? btw nadal jestem dobrej mysli co do wrzystkiego. ave
deler is offline   Reply With Quote