View Single Post
Old 09-17-2008, 09:02 PM   #21
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Tez bylem w stanach coprawda pol roku. Pracowalem od dachow, stucco, po airconditionigczy jak to sie nazywalo. I tez doswiadczylem tego o czym mowisz i sie zgodze. W zasadzie bedac tam poczulem ze zycie moje zamienia sie w jakies wazywo i dlatego ucieklem, czulem jakby ktos zabieral mi moja osobowosc i dawal jakas inna kosmata materialna... niewiem jak to nazwac ale .. wygodna alternatywa to chyba dobre slowo. ehh jestem z Toba i chyba my wszyscy nawet Ci ktorzy tutaj wchodza na forum niewiem skad tyle odwiedzin skoro tylko nas troje tutaj sie udziela, a co tam olewka co ma byc to bedzie. Ogladalem osatnio wywiad z saintclarem chyba niewiem jak sie to nazwisko pisze, mowili ze malo jest ludzi takich jak my ktorzy maja swiadomosc i czuja ze cos tu niegra. Niezgodze sie bo np. onet wypowiedzi sa coraz czestrze ludzie wiedza co sie dzieje i powoli juz niema tych atakow takze trzeba sie cieszyc. Przeczytalem dzisaj na forum pszykre rzeczy odnosnie potencjalnej przyszlosci w Polsce ale narazie daje sobie spokuj moze zapisze sie na joge, sprubuje pomedytowac strasznie spodobaly mi sie te dzwieki z czestotliwosciami odpowiednimi niewiem jak to dziala ale czuje ze na mnie to dziala. heheh jak zawsze mam zaduzo do powiedzenia o sobie, napiszcie jakie macie odczucia co myslicie ozywcie troche to forum, napisz monica co Cie boli wkurza w tym. Niema co panikowac z calym tym obledem to tylko teatrzyk.


UT - 396 Hz -associated with releasing emotional patterns after: see RE-417Hz below.

RE - 417 Hz -associated with breaking up crystallized emotional patterns

MI - 528 Hz - relates to crown chakra; Dr. Puleo suggests an association with "DNA integrity" Transformation and Miracles

FA - 639 Hz - associated with whole brain quadrant interconnectedness. Connecting Relationships

SOL - 741 Hz - associated with intuitive states, non linear knowing. Awakening Intuition

LA - 852 Hz - associated with a pure love frequency: unconditional love and returning to Spiritual Order


a to te dzwieki na youtubie tego pelno. hmm ze zlotem moze byc problem, jakbyco olej zloto daj komus zgarniesz pozytywne punkty ale to juz wyrzsza szkola jazdy...
deler is offline   Reply With Quote