View Single Post
Old 09-22-2008, 12:25 PM   #33
K-PAX
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Hi! Poland ground crew

Mam nadzieje ze forum nie umrze smiercią naturalną a Tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Ja miałem obserwację we Włoszech w 2004 roku były to najpierw dwa obiekty które myślałem ze są satelitami ale zmieniłem szybko zdanie - pojawił się jeden obiekt wysoko wsród gwiazd i leciał jak satelita do momentu kiedy nagle się cofnął i zmienił kierunek poleciał tak jakby wykreślał trójkąt na niebie potem dołączył drugi obiekt który go dogonił. na koniec po mniej więcej 5 minutach przez niebo przeleciały 3 obiekty w formacji trójkąta i było po wszystkim. miałem swiadka ale wazne od tego czasu było to ze mnie to poruszyło ludzie tacy jak my czasem czekają całe życie na taką obserwację chocby miała trwać kilka sekund ale to co się samemu zobaczy jest najcenniejsze. Od roku 2006 mam wrazenie kontaktu a raczej możliwości stałej obserwacji transparentnych obiektów na niebie i w domu i jak do tej pory nie udało mi się znaleźć podobnych relacji. Wierze ze rzeczywistosc w ktorej zyjemy jeszcze nas zaskoczy nawet tych " przebudzonych " oby pozytywnie bo z tego co wszyscy bywalcy forum avalon i strony camelota oraz exopolitics com wiedza to nie zanosi sie na szczesliwą przyszłość ... nie teraz ...
Let the light go through...
  Reply With Quote