View Single Post
Old 09-17-2008, 08:43 PM   #20
monica
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 18
Default Re: Hi! Poland ground crew

Nie wymadrzasz sie Deler,bardzo sympatycznie piszesz,i mam nadzieje ze takie bedzie to nasze male polskie forum tutaj,bo na innnych to najczesciej sie zdarza ze od razu chca cie zjesc zywcem,zwyzywaja i wogole...

A co do tego co napisales-jest chyba tak jak myslalam-nie ma jednej prawdy,jednego "big picture",ile ludzi,tyle prawd,kazdy wierzy jednak w co innego.Jak widze korzystamy z zupelnie roznych zrodel,mamy inna wiedze.I dobrze,ja napewno nie zamierzam narzucac nic nikomu,moge sie podzielic tym co ja wiem.
Mowisz ze nikt nami nie steruje,hmmm,dopiero w Ameryce poczulam jak bardzo ludzie sa sterowani.... zaczynajac od religii,zakazow,nakazow i to takich ze sie wierzyc nie chce....Usa to chyba najbrdziej "policyjne" panstwo swiata,gdzie podstawowe prawa czlowieka sa powoli odbierane,a najlepsze jest to ze Amerykanie wierza ze w Usa jest "freedom",nie widza co sie dzieje.Podam moze pozniej troche przykladow.

A do Polski to pierwsza bede uciekac jakby co,tylko jeszcze nie wiem jak ja mam przewiezc to zloto
monica is offline   Reply With Quote