View Single Post
Old 09-29-2008, 10:40 PM   #43
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Czolem

Hej to naprawde ciekawe. Masz jakos pomysl co to wlasciwie jest ? Nigdy niespotkalem sie z czym takim. Mam coprawda pewna siostre mojego dobrego kumpla ktora ma zdolnosc wyczowania duchow, zreszta cala jego rodzina ma przyjemnosc nieprzyjemnosc obserwacji ufo itp zjawizk najczesciej w postaci swietlistych kul. Dla przykladu dodam sytuacje w ktorej za ich tatą krazyla jasna niebieska kula ktorej on niewidzial bo byla za nim, widzieli ja wszyscy domownicy. Pozatym mial takze sytuacje w ktorej niechcacy wyszedl z ciala. Zreszta podobne zjawisko mial moj inny kolega ktory zwyczajnie sie obudzil tylko zapomnial zabrac swoje Cialo i krazyl po domu az do momentu kiedy sie zkapnol ze jeszcze lezy w luzku no ja jak narazie mam tylko predyspozycje do znajdowania informacji i wybujalej intuicji. Oki spadam.

ps. Siedze od kilku dni i tlumacze pierwszy wywiad z Danem Burishem i mysle czy moze ktos bylby chetny do pomocy, nieda sie ukryc ze jest to duzo pracy i niestety moim wypadku jestem dyslektykiem i popeliam mase bledow przy okazji czesto trudno przetlumaczyc sensownie cos na polski. Jesli macie troche sily to wspulnie moglibysmy chociaz te tekstowe pliki obskoczyc, Mi osobiscie moze sie uda wgleic te teksty do wideo ale dopiero wtedy kiedy tekst nabierze 100% sensu. Macie jakies pomysly bo sam to raczej niedam rady zrobic tego w sensownym czasie, mysle ze jeden wywiad 2h to kwestia cos okolo tygodnia siedzenia po pare godzinek (jesli o mnie chodzi naturalnie), nieukrywam ze pracuje w pelnym wymiarze godzin za dnia ;/

No to jak rodacy ?? pomozecie ?? moze uda nam sie chociaz kilka nowych duszyczek obudzic ??

trzymajcie sie cieplo
deler is offline   Reply With Quote