Go Back   Old Project Avalon Forum (ARCHIVE) > Project Avalon Forum > Global Ground Crew Networking > Europe > HUNGARY

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-09-2008, 07:49 PM   #1
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Question Anyone in Hungary???

Hi there,
I would love to start a community in Hungary, anyone interested???
Vixi
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 07:51 PM   #2
viking
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: UK
Posts: 1,709
Default Re: Anyone in Hungary???

I have a place in Slovakia? .... not that far from you....

viking
viking is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 08:03 PM   #3
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Default Re: Anyone in Hungary???

I am Hungarian and we are planning to buy a big land with few friends...the lands are best here in entire Europe...loads of resources, cave systems, hot water spas...etc. Slovakia? Unfortunately since the south of Slovakia used to be part of the Historical Hungary before WWII, unfortunately we are NOT welcomed there ... too bad... for them...
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 08:05 PM   #4
viking
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: UK
Posts: 1,709
Default Re: Anyone in Hungary???

I have a place in the Tatra mountains ..... I think it will be safe there ...

viking
viking is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 08:17 PM   #5
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Default Re: Anyone in Hungary???

Tatra mnts are BEAUTIFUL!
I kind of heard frm all over the place that this region of Europe (the Carpatian Mnts) is quiet safe if anything would happen, I even know some people frm UK who just recently moved here (to Budapest) - great fans of DavidIcke - to be safe. I`d like to start a community with them
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008, 09:51 AM   #6
viking
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: UK
Posts: 1,709
Default Re: Anyone in Hungary???

Well good luck Vicky ..

I am sure you will be ok... I am still not sure whether to stay here in UK or elsewhere?!.... I am going to trust my instincts!

viking
viking is offline   Reply With Quote
Old 09-14-2008, 05:10 PM   #7
Nyilas
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Hungary
Posts: 5
Default Re: Anyone in Hungary???

Szia VickyGold!

Örülök, hogy mások is vannak Magyarországon, akik olvassák ezt a fórumot, ill. ismerik a Camelot Projektet és a céljait. Eddig azt hittem egyedül vagyok!

Üdv Mohácsról!
Nyilas is offline   Reply With Quote
Old 09-16-2008, 08:54 AM   #8
Malachi
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Anyone in Hungary???

Hi there, you are not alone. I'm from Hungary too. I don't know how many hungarians read or at least do know about Project Camelot, but I'm happy to see, that I'm not the only one.

Helló, nem vagytok egyedül. Szintén Magyarországról írok. Nem tudom mennyien vannak itthon, akik olvassák, vagy egyáltalán hallottak a Project Camelot-ról, de jó látni, hogy nem én vagyok az egyetlen.
  Reply With Quote
Old 09-16-2008, 08:50 PM   #9
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Default Re: Anyone in Hungary???

Kedves Magyarorszagi barataim!!!
Nagyon orulok, hogy vegre megtalaltalak titeket!!!
Budapestrol irok es kivancsi lennek mit gondoltok a kozeledo 2012rol???
Nagy Szeretettel,
Viki
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 11:40 AM   #10
Nyilas
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Hungary
Posts: 5
Default Re: Anyone in Hungary???

Hát....ez egy nehéz kérdés!

Én mostmár leginkább a David Wilcock-féle elképzelés felé hajlok, legalábbis ez "rezonál" velem igazán. Bár ma még (számomra legalábbis) elég nehéz elképzelni, hogy hogyan nézne ki ez a 4. dimenziós föld, ahová az emberiség többsége állítólag átkerül 2012 után. Mivel nyilas csillagjegyű vagyok (ezáltal menthetetlen örök optimista), úgy gondolom hogy akármi is történjék, a világ mindenképpen jobb hely lesz ez után a dátum után. Ennek a jelei már ma is láthatóak, elég ha csak nyitott szemmel járunk embertársaink között. Egyre több ember "ébred fel", kezdi megelégelni a jelenlegi rendszert, bár a többségük még csak tudat alatt érzi ezt. Érzik, hogy változás kell, de még nem kristályosodott ki bennük, hogy ennek pontosan miben is kellene megnyilvánulnia. Sajnos a többség megrekedt a politikai változás szintjén, még mindíg attól várják a csodát, holott szerintem ennél sokkal többről van szó. Nehéz ezt szavakba önteni, de szerintem ti is érzitek, különben nem lennétek itt velem együtt. Szerintem arról szól az egész, hogy nőjünk már végre fel, viselkedjünk érett ember módjára, használjuk a saját eszünket, ne hagyjuk hogy mások birka módjára terelgessenek bennünket, hogy külső rendszerek kényszerítsék ránk az akaratukat (pl. az úgynevezett "állam"), amire egyébként meggyőződésem, hogy semmi szükségünk, legalábbis a jelenlegi kizsákmányoló, sanyargató, az életünket teljesen feleslegesen megkeserítő "törvényeket" hozó formájára semmiképpen. Erről egyébként oldalakat tudnék még írni, de most nem akarlak titeket untatni vele. Emellett persze spirituális változásra (főként erre) is szükség van, fel kell adnunk az egoista, "csakmagammaltörődökatöbbitleszarom" típusú viselkedést, amit sajnos a "Nagy Agymosó", a televízió sikerrel terjesztett el, mint követendő mintát. Ha új világot akarunk építeni (mert én azt akarok), abban nem lehet helye önzésnek, gátlástalanságnak, az együttérzés teljes hiányának, cinizmusnak és az emberi gonoszság egyéb formáinak.
Pontosan még én sem tudom, hogy hogyan szeretnék majd élni, de a főbb sarokpontokat most vázoltam nektek. Én dióhéjban ilyennek szeretném látni a 2012 utáni éveket és szerintem ebbe az irányba már el is indultunk, még ha jelenleg esetleg épp az ellenkezőjét tapasztaljuk is. Nem mondom, hogy egy diadalmenet lesz, kemény, embert próbáló évekre számítok, de a végeredmény csodálatos lesz.
Nyilas is offline   Reply With Quote
Old 09-18-2008, 01:42 PM   #11
Malachi
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Anyone in Hungary???

Nyilas,

érdekes és értékes gondolatok, szerintem sokan érzünk valami hasonlót. Magyarországon különösen nehéz mostanában "világpolgárként" gondolkodni, annyira lekötnek mindenkit a helyi politikai, egyéb közéleti gondok, furcsaságok. Én egy ideje már túlléptem ezeken, nem igazán hiszem, hogy egyhamar bármi is megváltozna, ezért nem pazarlok rájuk energiát. Normális életet igyekszem élni, nem szemetelek az utcán, nem gyűlölködöm, nem ítélek meg senkit, azt hiszem ennél többet jelenleg nem tudok hozzátenni a mindennapokhoz. Talán sikerül hatással lennem néhány emberre, akik talán szintén elfelejtik majd a mindennapi kicsinyes csatározásokat, és megpróbálnak emberként, büszkén a jövőbe tekintve élni. Lassan talán kialakul valami, itthon is, ahogy a nagyvilágban.
2012...nem tudom. Ha bármilyen katasztrófa, vagy hasonló történne annak mindenképpen látjuk majd a jeleit, ahogy közeledik a dátum. Egyelőre semmiben nem vagyok biztos, talán "csak" szemmel láthatatlan változás történik majd, ami nem is hoz azonnali hatást, hanem lassan bomlik majd ki, évek alatt. Addig is rengeteg érdekes dolog történhet, itt van mindjárt 2008. 10.14. egy ideje felröppent a hír, hogy akkor történik majd az első kapcsolatfelvétel, elég látványos módon, vagy itt a Nibiru, amit szintén a saját szemünkkel láthatunk majd, ha valóban megjelenik, szóval ha az ember nyitott szemmel jár és igyekszik összekötni a pontokat - ha ez lehetséges - előbb-utóbb tisztán kirajzolódik majd a kép, és tudni fogjuk majd mi várható, mire számítsunk.
Félnünk biztosan nem kell, bármi is legyen nem ér majd váratlanul.
  Reply With Quote
Old 09-25-2008, 12:18 PM   #12
quest
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: earth holland
Posts: 104
Default Re: Anyone in Hungary???

Quote:
Originally Posted by VickyGold View Post
Hi there,
I would love to start a community in Hungary, anyone interested???
Vixi
Hi, i might be, i am from holland though..
quest is offline   Reply With Quote
Old 09-30-2008, 07:53 PM   #13
IMU
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 17
Default Re: Anyone in Hungary???

Hey from Holland!
Szerintem ne hagyjuk kihűlni a magyar topikot. Azért már ez is nagy szó, hogy van egy ilyen fórum, ahol még vannak ebből az országból. Ti hogyan keveredtetek ide? Hogy kerültetek kapcsolatba a Project Camelot oldallal? Figyeljétek, Amerika tényleg egy hónapon belül összeomlik gazdaságilag...
IMU is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 01:11 PM   #14
VEDAT
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Istanbul TURKEY
Posts: 2
Default Re: Anyone in Hungary???

Quote:
Originally Posted by VickyGold View Post
Hi there,
I would love to start a community in Hungary, anyone interested???
Vixi


Hi vicky, though I'm from Istanbul, Turkey, I'd like to know about this community. like to know people here. Maybe later we might share some informations.

love to everybody.
VEDAT is offline   Reply With Quote
Old 10-30-2008, 08:55 PM   #15
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Default Re: Anyone in Hungary???

Sziasztok, végre van megint netem...
Látom már régóta nem nagyon írt senki semmit, gondoltam csak beleszólók az éterbe. Közben jól összeomlott a világgazdaság, Magyarhazácska is megy utána...nem tudom mi legyen, vajon érdemes itthon kihúzni ezt az idöszakot, vagy menjek vissza Írországba? Vajon meddig fog tartani a recesszió? Lehet hogy ez valami komoly esemény előjátéka csupán...

Láttátok azt a furcsa égifénytbolygótvagynibirut??? a Göncölszekér alatt délkeletre a horizonthoz közel és csak pár óráig látszik aztán eltűnik a horizont alatt...Nagyobb az Esthajnal-Vénusznál...Mi lehet az? Ha belegondolok a Nap ikercsillagáról sokféle nézet létezik, de valahogy kimarad,hogy a GergelyNaptár 4 évet téved Jézus születésével kapcsolatban, ezért kimaradt 4 év! Hajlok arra a végső gondolatra, hogy most van 2012...és a többit már mindenki képzelje tovább...
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 10-30-2008, 09:45 PM   #16
oneofmany
Avalon Senior Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 4
Default Re: Anyone in Hungary???

Hi Nicki,

and everybody else Hungarian related. tok jo hogy magyarok is tagjai ennek a forumnak. nem gondoltam hogy tul sok magyar ismerne a project camelot-ot.
en kb. ket eve szinte minden nap olvasom es kovetem a tevekenysegeiket. en bostonban elek kozel 20 eve, de minden evben otthon vagyok, van amikor ketszer is. community jo otlet szerintem is, bar nem tudom hol biztonsagosabb. en ugy erzem hogy belul kell centerben lenni es akkor mindegy hogy hol vagy. es igazabol csak arra kene fokuszalni mindenkinek, nem arra hogy mi zajlik a kulvilagban.

megegyszer, szia minden magyar.

enjoy yourself,
zoltan
oneofmany is offline   Reply With Quote
Old 10-30-2008, 09:47 PM   #17
oneofmany
Avalon Senior Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 4
Default Re: Anyone in Hungary???

szia vicki megint, bocs hogy nickit irtam az elobb, felreneztem.
zoli
oneofmany is offline   Reply With Quote
Old 10-30-2008, 10:09 PM   #18
Waterman
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 345
Default Re: Anyone in Hungary???

Hi everyone,

It is great to see so many getting together in Hungary. I visited once.... long story. whew!

But Viking are you joking? Leave the UK while you can. The people in Hungary know how to do this stuff. And so do the people in Romania. Up till the wall fell the people in Romania and somewhat Hungary had to learn how to walk around in small groups, not demonstrate, etc.... They traded in the backyards eggs for milk and half a pig in the winter.

I stayed over twice in the Budapest Hotel before we went over the border into Romania, bought some toys in downtown Budapest and ate in a cafe that was in a basement (half above ground) and drank Coke in a wine glass with no ice for 50 cents a glass. We just got two bottles and asked for ice and they just thought we were nuts.

The folks in the UK have never had to deal with what the Hungarians and Romanians have in the since World War II. So, get over there with Vicky!

Anyway Hi Vicky!
Waterman is offline   Reply With Quote
Old 10-30-2008, 10:12 PM   #19
eurosceptic
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: The Flatlands of Eastern England
Posts: 226
Default Re: Anyone in Hungary???

I would love to start a community in Hungary - in theory! I have travelled over the balkans and europe but not Hungary - yet!

It'd be nice to get some land and build a cobhouse or 'earthship' I know about beekeeping...

I have lived in the mountains self sufficiently also

Last edited by eurosceptic; 10-30-2008 at 10:17 PM.
eurosceptic is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2008, 09:00 PM   #20
VickyGold
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Budapest
Posts: 13
Default Re: Anyone in Hungary???

Right...let us really build a community here!
We have hot springs, mineral water wells, great cave systems, lakes, the most fertile land in Europe, loads of sunny hours, loose political system - little chaotic, busy with themselves, we welcome foreigners, the land is cheap, not polluted, full of resources...what more u really want?
I would love to be surrounded with heartful, peaceful, consciouss, awakened people! Who know what love is and want to create a NEW FUTURE
I hope the law of attraction will bring us together somehow...
I am ready, where are UUU???
VickyGold is offline   Reply With Quote
Old 01-23-2009, 09:25 AM   #21
kmark
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2
Default Re: Anyone in Hungary???

Sziasztok!

Én is vagyok... Budapesten!
Sokakat ismerek, akik hasonlóan gondolkoznak, szóval szerveződjünk.
kmark is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2009, 11:14 PM   #22
sinisa
Avalon Senior Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 4
Default Re: Anyone in Hungary???

Hi Viki!
My name is Sinisa,am from Serbia,but living in Budapest for 10 years.I am very intresting about making community,but am afreid that we must live Hungary coz it's flat land and ther is possibility of huge flading in near future.So,we must go up to high mountains!I think if you are interesting we can talk about that.So,it's call for everybody on Hungariyan page,i alredy make some contact with people in Croatia,and we can united and do it together,will be more positiv energy and isier to do.We don't have too much time!my e-mail is siniprole@yahoo.com.
udv.
sinisa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 05:06 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Project Avalon