View Single Post
Old 09-18-2008, 10:14 PM   #28
K-PAX
Guest
 
Posts: n/a
Smile Re: Hi! Poland ground crew


witajcie, zobaczymy camelot stara się jak może jak widzimy, by pobudzić ludzi do myślenia i patrzenia na sprawy z innej strony. Eh nie możemy doczekać się poważnego forum na polskich serwerach więc spotykamy się tu - może to i dobrze - mam tylko szczerą nadzieję, że ta próba "camelot'u" przetrwa, kiedyś odwiedzałem forum ufoevidence.com lub org nawet nie pamiętam już bo dawno tam nie byłem dlaczego - przypuścili atak spamu na stronę tak duży, że z czasem przestało mieć to sens a i temat stałych forumowiczów nie rozwijał się...Było zbyt dużo teorii zbyt mało osobistych doświadczeń moim zdaniem no i dodatkowy fakt zamkniętego raczej środowiska anglojęzycznego w większości us i kilku bryt. zobaczymy jak bedzie z camelotem - na razie mozemy sie tym faktem cieszyc, ze jest miejsce do dyskusji...a jestem jednym z tych którzy nie krzyczą na prawo i lewo " ufo istnieje tak jak inne wymiary..." itp itd, w społeczeństwie jeszcze ślepym na te sprawy. Dobry znak jest taki, że jednak się budzimy i przez przypadek lub może nie, poznaję ludzi podobnie myślących od jakiegoś czasu...więc to dobry start na przyszłość witajcie i pozdrawiam nie wiedziałem jaki nick wybrać - a film K-Pax właśnie do mnie przemawia i pokazuje część prawdy o tym jak odbieramy rzeczywistość
  Reply With Quote