View Single Post
Old 09-18-2008, 06:03 PM   #25
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Quote:
Originally Posted by monica View Post
Deler,te dzwieki nadaja sie super do medytacji,wlasnie sobie slucham i chyba zaraz wpadne w jakis trans .Jezeli chodzi o sama medytacje to oczywiscie mam problem z tym,na razie mi nie wychodzi za bardzo,ale dalej probuje.Bardziej juz wychodzi mi wizualizacja i takie tam wg.metody Silvy

Witam nowego czlonka forum(ee,troche dziwnie to brzmi) Gentlemanusa-mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecj

Jedno pytanie mam:
Tak ogolnie,to chyba wszyscy zgadzamy sie w jednym:elity dążą do ustanowienia tzw. New World Order(NWO). Ogolnie wiemy o co chodzi,ale tak naprawde czy ktos z Was rozumie PO CO?Dlaczego chca jednego rzadu swiatowego,jaki jest sens kontroli wszyskich ludzi-jakos nie moge tego zrozumiec.Jaki to wszystko ma sens????? Czy moze tak jak powiedzial Gentlemanus-chodzi tu o wymiar duchowy,i o to zeby zatrzymac ludzi w tym wymiarze i nie pozwolic im ewoluowac????
Mysle ze odpowiedzialas sobie i nam na pytanie na to wyglada az strach jakie to proste ale oto chyba chodzi. Jak sluchalem fragment o Apokalipsie to tak troche zrozumialem np ,ze ludzie w zamyslach swoich szukali ratunku, w pewnym sensie chyba chodzi oto ze to na czym skupiasz uwage staje sie Twoim bóstwem i obrazasz Boga tak jak to mialo miejsce kiedy ludzie zbudowali sobiezlotego cielca. takze to jest chyba jedno z narzedzi jakimi sie posluguja. Co do mp3 to nadzialem sie na te wibracje gdzies tutaj na forum Mi tez pomagaja bardzo wyciszaja ja wogule nieumiem medytowac. Tzn chyba kilka razy mialem okazje byc blisko wyjscia ale sie przestraszylem niewiem co to znaczy co mi sie przytrafialo chodzi o pewien trzask w tym momecie kiedy to sie chyba zaczynalo tuz przed zasnieciem akurat tak mi sie to przytrafia. Wicock mowil w jakiejs wypowiedzi ze niektorzy ludzie tak maja na poczatku. Ja sie poprostu przestraszylem ze cos jest i zaczynalem sie modlic ale niesadze zeby to bylo cos zlego chyba powinienem sie do tego przyzwyczaic. hmm
deler is offline   Reply With Quote