View Single Post
Old 09-20-2008, 06:22 PM   #32
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

No ja tez mam 8 latek na karku, eh ale co tam. hehe faktycznie cos nas przyciaga wrzystkich mam nadzieje ze moje mondralskie wypowiedzi nie zniechecaja. Wstyd mi za ort i za to ciagle "ja" w tesktach. NO co do ufo to osobiscie widzialem 3 razy swiatla latajace o bardzo bystrym swietle. Napiczatku jak bylem maly kiedy wracalem w nocy do domu otwieralem furtke kluczem i spojrzalem w dal i myslalem ze jakas latarnia swieci coprawda wysoko ale tak stwierdzilem jak potem zobaczylem to swiatelko ulatujace myk i go niema.A kolejne dwa na przestrzeni ostatnich miesciecy bystre swiatla leceace ze spora predkoscie jestem pewien ze niebyl to samolot, pozatym byli swiadkowie razem zemna. Ale najlepsze widzenie mial moj brat bo w jego przypadku koleszka podlaecial na odleglosc ok 2-3 metrow i zniknol. Jasna kula kolo leciel sobie przez okolice i w ostatniej chwili sie skapna ze ktos jest. hmm opisywal ten pojazd jak jakis skuter otoczony kula swiatla. ponoc szarawy ale dawno z nim niegadalem jakbyco poporsze go rzeby to opisal. POzsrawiam was mam nadzieje ze niespicie mnie rozwalila pogoda i tak leze i Cierpie zapalenie gardla ;/ pozdr !!
deler is offline   Reply With Quote