View Single Post
Old 09-15-2008, 09:47 PM   #16
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Ej ej wrzystko jest w porzadku, masz byc spokojna z Twoja intuicja jest wrzystko w porzadku. Byle tak dalej i niczym sie niedenerwoj, postaraj sie niemyslec o tym tak rzeby cie To zaapsorbowalo. Jesli chodzi o mnie to ja mam do tego bardzo neutralny stosunek. Wydaje mi sie ze rozumiem oco w tym wrzystkim chodzi, w sensie ten swiat na jakich zasadach dziala, poco jestem itp najzabawniejsze jest to ze tluką nam to od dziecinstwa katecheci etc szczeze niejestem fanatykiem ale zwyczajnie wieze i dlatego sie nieboje i zwisa mi co oni tutaj szykuja rzeby nas przestraszyc i zmusic do calego tego szalenstwa. Co do przygotowan to tylko poto rzeby miec narzedzie do jakiejs obrony w postaci gotowki i rzywnosci (ktorej niekupilem jeszcze poczekam na rozwuj wydarzen). Ale nienastawiam sie na jakies wielkie przetrwanie bo jesli tak ma byc to tak bedzie. Nasluchalem sie tego
http://rapidshare.com/users/JQUU16
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=seb-waw&sid=34
Naprawde pomoglo mi wrzystko zrozumiec bez strachu, a te wywiady bardzo czesto pokrywaja sie z nasza religia. Ja osobiscie niepotrafie nigdzie idziej sie zabezpieczyc niz tak, kazdy ma swoje metody dla mnie ta dziala dlatego o niej teraz pisze. A to oczym mowisz to ignorancja, niestety coraz wieje ludzi zaczyna sobie z tego zdawac sprawe ale pewnie beda czekac rzeby ktos im powiedzial co dalej, niewiem jak na to patrzec mysle ze sami to niemamy wiele do powiedzenia. Z moich przemyslen wynika ze tutaj niechodzi o taka wolnopojeta wladze nad czlowiekiem, tylko o zawlaszczenie sobie czyjejs swiadomosci to raz, no a dwa trzeba spojrzec prawdzie w oczy jest nas za duzo na planecie i chcieliby zalatwic to po swojemu.
Wrzystko zaczelo sie jakies 400 lat temu ponoc, w zasadzie poczatki templariuszy wtedy zaczely sie formowac pierwsze tego typu formacje przynajmniej tak sie dowiezialem z paru zrudel.Duzo czerpali z wiedzy z Babilonu i Egipcjan takze z tad ta cala symbolika. Mozna by o tym gadac w nieskonczonosc jak masz czas to moge przygotowac paredziesiat mp3 z nagraniami coopera odnosnie jak to wedlug niego wyglada bardzo duzo na to czasu poswiecil. Hmm na dorba sprawe to sprowadza sie to do tego ze chodzi o religie w czystej formie, wojne rozumu z duchem. Niewiem naprawde im bardziej chcialoby sie to wytlumaczyc w inny sposob sprowadza sie do wlasnie tego. Ale na dobra sprawe naprawde niema sie czego bac jest masa ludzi i organizacji ktore walczą w tym momecie oto rzeby bylo dobrze wlasnie w naszym imieniu. Takze niedajmy sie zwarjowac starajmy sie myslec nie o swiecie tylko o ludziach wokolo nas bo do tego sie sprowadza.
Wiesz co do Icka to sie zgodze jesli chodzi o jego ideologie kleji mi sie to kupy. Ale mysle ze to niejest wazne co tam sie pod ziemia czai dopuki staramy sie grac fear i niepatrzecna siebie to nic nam niegrozi. Jestem zwolennikiem teori davida willcocka z nich wrzystkich on daje najbardziej sensowna odpowiedz co i jak robic bo w moim odczuciu polaczyl wrzystkie info i wierze mu, chlopak gada z sensem i przez to wiem jak dzialac, Potwierdza wrzystko to czego mozna nauczyc sie od Chrystusa. Na dobra sprawe to Caly Chrzescijanizm tylko na tym polega ze czekamy wlasnie na ulaskawienie. Tak jak prawda nas ma wyzwolic dopiero wtedy kiedy uswiadomimy sobie ze zyjemy w wiezieniu.
Słuchaj a moze Ty wracaj do Polski ? jak mozesz bo w sumie chyba to dobry pomysl.Mozesz wpadac tylko wes szalik bo zimno tutaj
BTW. Nikt nami niesteruje, co jak co jesli ktos ma sterowac to tylko okolicznosciami my mamy wolna wole i niejest to paplanina tego nieprzeskoczysz takze glowa do gory, im bardziej bedziesz szukac rozumowego obejscia problemu tym bardziej sie zafiksujesz. Odsluchaj sobie np ew.Lukasza jes krotka ale to tak jakbys czytala instrukcje obslugi w gablotce z napisem " 16 wrzesnia 2008 zbij szybke i przeczytaj w razie kryzysu ".
BTW2. Ja kupilem srebro jeszcze dzisaj troche niewiem w sumie wydaje mi sie to dobrym zabezpieczeniem takie male nominaly... Dobra ale posluchaj bo jestes w zasadzie w centrum wydazen takze postaraj sie zabespieczyc chociaz w postaci jedzenia na pare miesiecy niech to lezy niemusisz teraz tego jesc itd tak dla zabezpieczenia. Pamietam jak bylem w NJ w czarny piatek pod sklepem rtv myslalem ze sie poozabija a masy dzialaja jak sama wiesz co. takze pomysl otym zabezpiecz sie przed szalejacymi ludzmi bardziej niz przed policia i swiatem serjo. To tak apropo ludzi. a reszta sie niemartw bedzie dobrze.
ps. Fajnie ze mozemy sobie pomagac Sorki ze sie tak mondrze juz tak mam ;/

Trzymajmy sie ramy to sie nie po... pa!
deler is offline   Reply With Quote