View Single Post
Old 09-19-2008, 07:17 PM   #30
deler
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Poland
Posts: 38
Default Re: Hi! Poland ground crew

Witam nowego czlonka naszej elitarnej maloznanej grupy hhehehhe no ja mysle ze na poslkich forum to raczej lepiej niekombinowac pozra sie tak ze watek padnie po 2 dniach i jeszcze Cie zbanuja za bobudzanie do buntu Najlepsza rzecza jaka mozemy zrobic to nieodzielac sie od tego servera bo raz ze moga nas ominoac informacje dwa zjedza nas zywcem takze podpisuje sie do tego co mowisz. ostatnio zrobilem eksperyment jako ze mialem plany szezenia tej nowiny z camelotu dlatego wykonalem go w skali makro na znanym mi forum

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=53144

pozarli sie jak zwierzeta. oczywiscie nic konstruktywnego niewyniknelo jakbym czytal wypowiedzi sztucznej inteligecji. Mam nadzieje ze chodciaz 1 osoba zerknela na te wywiady z tych 1500 osob jakie odwiedzilo watek ;/ ehh daruje sobie edukowanie.




Yorki slyszalem cos takiego ze wiedza o tym i dobre dzialanie to jest nasza rola. A strach panika przed nieznanym to rola tych co tam po ulicach kraza. Tak mysle, nobo my z wielu zrudel wiemy co bedzie, kiedy bedzie, jak to bedzie ja sie martwie raczej o zachowania ludzi domyslam sie osobiscie ze sytem niepadnie a raczej zmieni swoja forme w sposob gladki. hmm swoja droga przypomnialo mi sie przed chwila cos z Lukasza...albo niepamietam skad ze przeyjscie krolestwa niebieskiego ma byc niepostrzezene bo zachodzi w naszych sercach niewiem moze cos przeinaczylem. Tak mi sie przypomnialo wydaje mi sie ze to oto chodiz zreszta wyglada na to ze troche w tym prawdy te sprawa akurat potwierdza sie bardzo czesto.
Kurcze ja mysle ze system nigdy nieodnosil sie do pojedynczego czlowieka tylko do grupy. Niewiem ja raczej wole wiezyc w to czego mnie nauczono niz w wytwor tych skorumpowanych ludkow co to raz na 4 lata chca cos wielkiego poprawic czego wczesniej nikt niebyl w stanie. Sama dobrze wiesz ze w tym czasie musimy liczyc sami na siebie i to jest nasza obrona ze mozemy sie psychicznie przygotowac i materialnie jakby co. bedzie fajnie spodoba nam sie
deler is offline   Reply With Quote